ریش پدرو پاسکال باعث واکنش شدید طرفداران Last of Us شد

ریش پدرو پاسکال

انتخاب پدرو پاسکال در نقش جوئل باعث واکنش شدید طرفداران سرسخت Last of Us شدو آنها نگران توانایی این بازیگر برای گذاشتن ریش کامل بودند.

کریگ مازن یکی از خالقان The Last of Us توضیح می دهد که چگونه ریش پدرو پاسکال باعث واکنش شدید طرفداران شد. مازن که پیش از این به عنوان برنده جایزه امی برای چرنوبیل HBO شناخته می شد. اقتباس تلویزیونی The Last of Us را در کنار نیل دراکمن همچنین خالق بازی ویدیویی تحسین شده Naughty Dog ساخت. آنها برای نقش اصلی جوئل، پدرو پاسکال را انتخاب کردند که بیشتر به خاطر ایفای نقش دین جارین در سریال The Mandalorian شناخته می شود. اما انتخاب پاسکال با واکنش شدید طرفداران سرسخت مواجه شد. طرفداران احساس می‌کردند پاسکال برای این نقش مناسب نیست، به‌خصوص به دلیل ظاهر فیزیکی‌اش.

ریش پدرو پاسکال

در طی یک مصاحبه مازن توضیح داد که بخشی از واکنش طرفداران بر اساس این نگرانی است که پاسکال نمی تواند مانند جوئل در بازی ها ریش کامل بگذارد. این دلیل باعث خنده مجری شد. اما مازن توضیح داد که چگونه طرفداران متعصب به کوچک ترین جزئیات هم دقت می کنند و دوست دارند همه چیز به طور کامل به نسخه اصلی پایبند باشد. آنچه مازن گفت را در ادامه بخوانید:

“شما می خندید، اما برای برخی افراد این یک مسئله جدی است! آنها می گویند: “اوه خدای من، او حتی نمی تواند ریشی مشابه جوئل در بازی داشته باشد.”

ریش پدرو پاسکال

چرا پدرو پاسکال جوئل کامل است؟

علیرغم واکنش های منفی به بازی پاسکال (از جمله نگرانی در مورد ریش پدرو پاسکال) رزومه این بازیگر ثابت می کند که او یک انتخاب عالی برای نقش جوئل است. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در فیلم The Last of Us جوئل یک بازمانده سرسخت است که وظیفه دارد الی نوجوان (با بازی بلا رمزی) را از یک منطقه قرنطینه خارج کند و او را در ایالات متحده پس از آخرالزمان همراهی کند تا به مقصد مورد نظر برسند. در این داستان جوئل نقش یک پدر را برای الی بازی می‌کند. که شخصیت های گذشته او در سریال های مختلف نشان می دهد او در این کار مهارت دارد.

به نظر می رسد واکنش های منفی به ریش پدرو پاسکال به دلیل ناتوانی او در رشد موهای صورت کمی بیش از حد باشد. بر اساس تریلرها و تصاویر The Last of Us که منتشر شده است. پاسکال دارای ریش کاملی مانند جوئل در بازی نیست. اما او هنوز هم ته ریش خوبی دارد که ظاهر او را متناسب با فضای سریال کرده است. انتخاب پاسکال در نقش جوئل یک تصمیم عالی و منطقی است. در نهایت این زمان است که می تواند تمام این مشکلات را حل کند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =