واکنش مگان دی استالین درباره اتهام دروغگویی دریک

مگان دی استالین

پس از اینکه دریک ظاهراً مگان دی استالین را متهم به دروغ گفتن در مورد شلیک توسط خواننده Tory Lanez در اشعار یک آهنگ جدید کرد. مگان دی استالین علیه کسانی که از آسیب‌های روحی او به عنوان ضربه‌ای استفاده می‌کنند صحبت می‌کند. مگان 27 ساله در ژوئیه 2020 توسط لانز 30 ساله مورد اصابت گلوله پا قرار گرفت.

اگرچه رپر “Plan B” بارها لانز را “سوءاستفاده گر” نامیده است. اما دریک 36 ساله به نظر می رسد که در آهنگ جدید خود “Circo Loco” با 21 Savage به این وضعیت اشاره می کند و ضمناً گفته است که مگان این تیراندازی را انجام داده است.

دریک در پیست رپ می زند: «این عوضی دروغ می گوید که شلیک می کند / او حتی این شوخی را نمی فهمد / اما او هنوز هم لبخند می زند.”

مگان دی استالین

توییت های مگان

در مجموعه‌ای از توییت‌هایی که اوایل جمعه به اشتراک گذاشته شد. مگان نوشت: “من می‌دانم که بسیار محبوب هستم. اما شما نباید تئوری‌های توطئه را باور کنید و ان ها را به من نسبت دهید.” پس از اینکه یکی از طرفداران گفت که دریک از نظر فنی نام او را در اشعار خود بیان کرده است. مگان دوباره به این نکته اشاره کرد که این خط از شعر لزوماً مربوط به او نیست. زیرا دریک در موزیک خود به یک زن قد بلند معمولی اشاره کرده است.

او ادامه داد: «و هنگامی که حقایق آشکار شد. همه رپرهای مورد علاقه خود را به یاد بیاورید که پشت یک یکدیگر ایستاده بودند تا لانز به یک زن شلیک کند.

حمایت از مگان

الکس اسپیرو وکیل مگان در بیانیه‌ای که با PEOPLE به اشتراک گذاشته شد. از کسانی که به دفاع از لانز ادامه می‌دادند، انتقاد کرد. اسپیرو گفت: «با وجود شواهد انکارناپذیر مبنی بر اینکه مگان قربانی خشونت با اسلحه بوده است. نادان ها همچنان از مهاجم او حمایت می کنند.

جمل هیل روزنامه نگار، خواننده رپ «Sweetest Pie» نیز در توییتر از او دفاع کرد و او حمایتی را که از دریک در این موقعیت دیده بود «ناامیدکننده» خواند.

هیل می‌نویسد: «تعداد افرادی که برای دفاع از دریک برای آن غزل درباره مگ تلاش می‌کنند ناامیدکننده است. زنان سیاه پوست همیشه اولین کسانی هستند که برای دیگران در خط مقدم قرار می گیرند. اما آخرین کسانی هستند که همان انرژی را دریافت می کنند.»

مگان گفته است که پس از مشاجره بین او، دوستش و لانز در حالی که از یک گردهمایی کنار استخر در خانه کایلی جنر به خانه می رفتند. توسط لانز که او را دوست می دانست، به او شلیک شد.

مگان دی استالین

دادگاه لانز و مگان

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 در ماه آوریل لانز در ارتباط با ادعای نقض شرایط یک دستور حفاظتی پیش از محاکمه که او را از تماس با مگان یا بحث در مورد هر گونه کشفی در پرونده با طرف های خارجی منع می کرد، در لس آنجلس بازداشت شد. تماس مورد بحث از طریق رسانه های اجتماعی انجام شد. زیرا گفته می شود که او مستقیماً در توییتر به مگان خطاب کرده و شواهد DNA را از طریق یک کاربر شخص ثالث توییتر فاش کرده است. او در نهایت به قید وثیقه آزاد شد.

لانز در ماه اکتبر به حبس خانگی و نظارت الکترونیکی محکوم شد و طبق گزارش ها، تا زمان شروع دادگاه خود در 28 نوامبر تحت نظر خواهد بود.

مگان دی استالین در ژوئن به رولینگ استون گفت که امیدوار است لانز را پشت میله‌های زندان ببیند و این حادثه باعث زخمی شدن او شده است. او همچنین گفت که شب تیراندازی تحت عمل جراحی قرار گرفت و تقریباً چهار روز را در بیمارستانی در کالیفرنیا گذراند تا زخم‌هایی را که در ابتدا به پلیس و پزشکان گفته بود ناشی از پا گذاشتن تصادفی روی شیشه بود، درمان کند. این ستاره گفت که باید به فیزیوتراپی روی آورد تا دوباره راه رفتن را یاد بگیرد.

اگرچه او در رسانه های اجتماعی از طرفداران حمایت زیادی دریافت کرد. اما این ستاره مجبور شد با منتقدانی که از لانز حمایت می کنند (به نام Daystar Peterson) روبرو شود.

مگان گفت: “به نوعی من تبدیل به شرور شدم.نمی دانم که آیا این به دلیل ظاهر من است. آیا به این دلیل است که به اندازه کافی سبک نیستم؟آیا به اندازه کافی سفید نیستم؟ یا مشکل ظاهر من است؟ قد؟ چون ریزه اندام نیستم؟” او افزود: “من هر روز سعی می کنم خوب باشم. احساس بدی دارم زیرا حس می کنم کسی مرا جدی می گیرد. اما نمی خواهم گریه ام را ببینند. من اینطور نیستم.”

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =