پوستر فیلم Killers of the Flower Moon با بازی دیکاپریو

پوستر فیلم Killers of the Flower Moon منتشر شد. قاتلان ماه کامل (Killers of the Flower Moon) فیلم درام جنایی وسترن آمریکایی رو به اکران به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است که فیلم‌نامهٔ آن را اریک راث و اسکورسیزی بر اساس کتابی به همین نام اثر دیوید گرن نگاشته‌اند. این فیلم به قتل‌های اکلاهما در دههٔ ۱۹۲۰، به دنبال کشف نفت در زمین‌های قبیلهٔ سرخ‌پوستِ اوسیج‌ها می‌پردازد. لئوناردو دی‌کاپریو که تهیه‌کنندهٔ فیلم هست. در کنار رابرت دنیرو، جسی پلمونس، لیلی گلداستون، برندن فریزر، و جان لیسگو به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم هفتمین همکاری میان اسکورسیزی و دی‌کاپریو و نیز دهمین همکاری میان اسکورسیزی و دنیرو است.

قاتلان ماه کامل به‌وسیلهٔ سیکلیا پروداکشنز متعلق به اسکورسیزی و اپین وی پروداکشنز متعلق به دی‌کاپریو تولید شد و به‌وسیلهٔ پارامونت پیکچرز اکران خواهد شد. بر اساس گزارش‌ها، بودجهٔ ۲۰۰ میلیون دلاری این فیلم بالاترین مبلغی است که تا به حال صرف تولید فیلمی در ایالت اکلاهما شده‌است.

پوستر فیلم Killers of the Flower Moon

داستان فیلم

اعضای قبیله اوسیج در شمال شرقی اوکلاهاما در دهه 1920 تحت شرایطی مرموز به قتل رسیدند. که جرقه تحقیقات بزرگ FBI را ایجاد کرد. جی. ادگار هوور 29 ساله به همراه رنجر سابق تگزاس تام وایت کار خود را آغاز می کنند تا حقیقت را برملا کنند.

این فیلم افتتاحیهٔ جهانی خود را در هفتاد و ششمین جشنواره فیلم کن در مهٔ ۲۰۲۳ خواهد داشت و در ۶ اکتبر اکران خواهد شد.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =