فیلم The Bikeriders با بازی آستین باتلر به دلیل ادامه اعتصاب از تقویم دیزنی حذف شد

فیلم The Bikeriders با بازی آستین باتلر

فیلم The Bikeriders با بازی آستین باتلر، جودی کومر و تام هاردی به کارگردانی جف نیکولز در بحبوحه اعتصاب بازیگران برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 دیزنی و قرن بیستم قرار بود فیلم The Bikeriders با بازی آستین باتلر را در اول دسامبر اکران کنند. اما فعلا از تقویم حذف شده است. این فیلم که در آخر هفته روز کارگر در جشنواره فیلم تلوراید به نمایش درآمد، همچنان امیدوار است که واجد شرایط فصل اسکار امسال باشد. این امر مستلزم آن است که « The Bikeriders» قبل از پایان سال 2023 در سینماها اکران شود.

چندین فیلم دیگر از جمله دنباله « Dune: Part Two» و درام ورزشی با بازی زندایا « Challengers» به سال 2024 منتقل شده‌اند. زیرا اعتصاب SAG-AFTRA مانع از تبلیغ فیلم توسط بازیگران می‌شود. اکران‌های اخیر مانند « Dumb Money» با الهام از بازی‌های سونی و اقتباسی از آگاتا کریستی کنت برانا با نام « A Haunting in Venice» در باکس آفیس با مشکل مواجه شدند. زیرا بازیگران آنها نتوانستند برای فیلم تبلیغ انجام دهند و در اکران افتتاحیه حاضر شوند.

فیلم The Bikeriders با بازی آستین باتلر

پس از اینکه مذاکرات هفته گذشته بین استودیوهای بزرگ و انجمن صنفی به نتیجه ضعیفی رسید. دیزنی و قرن بیستم تصمیم گرفتند کمپین « The Bikeriders» را متوقف کنند. زیرا می‌دانستند که حضور باتلر، کومر و هاردی نقش کلیدی در ارتقای شهرت فیلم خواهند داشت.

با اقتباس از کتاب دنی لیون « The Bikeriders» ظهور و سقوط یک باشگاه موتورسواری خیالی دهه 1960 در غرب میانه را دنبال می کند. مایکل شانون، مایک فیست و نورمن ریدوس گروه را تکمیل می کنند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 8 =