مدت زمان پخش قسمت آخر انیمه اتک آن تایتان مشخص شد

قسمت آخر انیمه اتک آن تایتان

قسمت آخر انیمه اتک آن تایتان تا چند روز دیگر منتشر می شود. و بحث های زیادی در مورد مدت زمان پخش قسمت پایانی وجود داشته است. برای کسانی که اطلاع ندارند. این قسمت در واقع قسمت آخر انیمه اتک آن تایتان است. بنابراین این قسمت با نمایش آخرین لحظات این حماسه انیمه را به پایان می‌رساند و نشان می دهد که تصمیمات ارن چه پیامدهایی بر جهان خواهد داشت.

این خبر بسیار دلخراشی است که یکی از سریال های مورد علاقه ما یعنی Attack on Titan پس از یک دهه اجرای موفقیت آمیز به پایان می رسد. نمی‌توان قبول کرد که این پایان سریال جذابی است که برای یک دهه طرفداران را مجذوب خود کرده بود.

اخبار مرتبط: تریلر قسمت آخر Attack on Titan

قسمت آخر انیمه اتک آن تایتان

 و آخرین باری است که می‌توانیم شخصیت‌هایی مانند ارن، میکاسا، آرمین و لیوای را ببینیم. در حال حاضر تایید شده که مدت زمان پخش آخرین قسمت حمله به تایتان 1 ساعت و 26 دقیقه خواهد بود. برای کسانی که تاریخ انتشار را به خاطر ندارند. قسمت آخر فصل چهارم حمله به تایتان قرار است در تاریخ 4 نوامبر 2023 (13 آبان 1402) منتشر شود.

این همه آن چیزی است که تا کنون در مورد زمان اجرای آخرین قسمت Attack on Titan می دانیم. این آخرین ایستگاه برای شخصیت های محبوب ما خواهد بود. حتی پس از خواندن فصل های پایانی مانگا بسیار هیجان زده هستم که شاهد یک پایان حماسی برای این سریال باشیم.

منبع Beebom

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =