تریلر بخش دوم فصل سوم The Owl House

تریلر بخش دوم فصل سوم The Owl House

تریلر بخش دوم فصل سوم The Owl House منتشر شد. خانه جغد (The Owl House) یک مجموعه تلویزیونی متحرک فانتزی آمریکایی است که توسط Dana Terrace ساخته شده است که برای اولین بار در کانال Disney در 10 ژانویه 2020 پخش شد.صداپیشگان این سریال سارا نیکول روبلز، وندی مالیک، الکس هیرش، تاتی گابریل، ایساک رایان براون، می ویتمن، سیسی جونز، زنو رابینسون، متیو ریس، مایکلا دیتز، الیزابت گرولون و فریدا ولف هستند.

در نوامبر 2019، قبل از پخش سریال، سریال برای فصل دوم تمدید شد. که اولین بار در 12 ژوئن 2021 پخش شد. در ماه مه 2021، قبل از پخش فصل دوم، سریال برای فصل سوم متشکل از سه قسمت ویژه تمدید شد. بعداً اعلام شد که فصل آخر سریال است. اولین قسمت از فصل آخر در 15 اکتبر 2022 به نمایش درآمد. بخش دوم از فصل سوم این مجموعه قرار است در تاریخ ۲۱ ژانویه در اینترنت پخش شود.

 این سریال همچنین جایزه ای برای برنامه نویسی کودکان و نوجوانان در جوایز Peabody 2021 دریافت کرد. این مجموعه به دلیل فرضیه و لحن مشابه با دوزیستان مت برالی، یکی دیگر از سریال های انیمیشن کانال دیزنی مقایسه شده است.

 

داستان سریال

این سریال در مورد Luz Noceda، یک دختر نوجوان آمریکایی دومینیکن-آمریکایی است که به طور تصادفی به درگاهی به قلمرو شیاطین برخورد می کند. جایی که به جزیره جوشان می رسد. مجمع الجزایری که از بقایای یک تیتان مرده تشکیل شده است و با جادوگر سرکش ادا دوست می شود. کلاثورن، که با نام «بانوی جغد» نیز شناخته می‌شود. علیرغم نداشتن توانایی های جادویی، لوز با خدمت به عنوان شاگرد ادا در خانه جغد رویای خود را برای تبدیل شدن به یک جادوگر دنبال می کند و در نهایت خانواده جدیدی را در یک محیط بعید پیدا می کند.

در فصل دوم که دقیقاً پس از پایان فصل اول اتفاق می‌افتدو لوز تلاش می‌کند به قلمرو بشری بازگردد. ادا سعی می‌کند با نفرین او مقابله کند و کینگ به دنبال حقیقت گذشته خود می‌گردد. بیلوس خود را برای «روز وحدت» اسرارآمیز آماده می کند.

در قسمت ویژه پایانی، چند ماه پس از پایان فصل دوم لوز و دوستانش برای نجات جزایر جوشان از دست بلوس و کلکسیونر آشفته سفر می‌کنند.

تریلر بخش دوم فصل سوم The Owl House

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شانزده =