کمک مالی دوئین جانسون به اتحادیه بازیگران در زمان اعتصاب

کمک مالی دوئین جانسون

کمک مالی دوئین جانسون ستاره « Black Adam» و « Fast and Furious» به صندوق بنیاد اتحادیه بازیگران همه را شگفت زده کرد. بسیاری از رسانه ها این کمک را تاریخی دانستند. بر اساس یک گزارش کمک مالی دوئین جانسون “یک مبلغ هفت رقمی” است.

مدیر اجرایی بنیاد بازیگران گفت: «این بزرگترین کمک مالی است که تا به حال از یک فرد در یک زمان دریافت کرده‌ایم. و شگفت انگیز این است که آن چک به هزاران بازیگر کمک می کند تا بتوانند زندگی کنند و غذا برای خوردن داشته باشند.»

کمک مالی دوئین جانسون

ونس افزود: «من می‌خواهم از دوئین به خاطر سخاوت، شفقت و ابتکار فوق‌العاده‌اش برای گام برداشتن در این راه مهم و معنادار برای جامعه بازیگران تشکر کنم. از طرف هزاران نفری که از این کمک مالی تاریخی استفاده خواهند کرد، از شما سپاسگزارم.»

بنیاد Sag-Aftra که در ابتدا در سال 1985 توسط انجمن بازیگران سینما تأسیس شد. یک سازمان غیرانتفاعی است که انواع برنامه های کمکی را برای اعضای اتحادیه اجرا می کند. ویلسون گفت که بسیاری از اعضای Sag-Aftra در طول اعتصاب با “ویرانی مالی” روبرو هستند و حتی قبل از شروع اعتصاب بازیگران، بنیاد “پنج تا ده برابر [تعداد درخواست‌های کمک مالی] دریافت می‌کرد که ما معمولاً در یک هفته به آنها رسیدگی می‌کردیم. [ما] فکر می‌کنیم که این درخواست ها رو به افزایش است و ادامه خواهد داشت.»

منبع Theguardian

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =