تمدید سریال Monster برای فصل 2 و 3 ، «The Watcher» برای فصل 2

Monster

نتفلیکس با «Monster» مسیر برنامه تلویزیونی را در پیش گرفته و این سریال برای دو فصل دیگر تمدید شد. نتفلیکس همچنین سریال The Watcher را برای فصل دوم تمدید کرد.

هر دو نمایش توسط رایان مورفی و ایان برنان ساخته شده اند. «هیولا» در 21 سپتامبر اکران شد. در حالی که « The Watcher » در 13 اکتبر اکران شد.

Monster

سریال Monster

فصل اول «هیولا» رسماً «دامر – هیولا: داستان جفری دامر» نام داشت و زندگی و جنایات قاتل سریالی بدنام را دنبال می کرد. طبق گفته نتفلیکس دو فصل جدید هر کدام بر روی «دیگر شخصیت‌های هیولایی که بر جامعه تأثیر گذاشته‌اند» تمرکز خواهند کرد.

«هیولا» موفقیت بزرگی را به دست آورد و در صدر نمودارهای استریم نتفلیکس و نیلسن قرار گرفت. همچنین برای سه هفته متوالی این نمایش شماره یک در نمودار نیلسن بود. طبق گفته نتفلیکس این دومین فصل پرطرفدار تلویزیون انگلیسی این استریمر است.

بلا باجاریا، رئیس تلویزیون جهانی نتفلیکس گفت: «مخاطبان نمی توانند چشمان خود را از «هیولا» و « The Watcher» بردارند. «تیم خلاق رایان مورفی و ایان برنان در «هیولا» به همراه اریک نیومن در « The Watcher» داستان‌نویسان قهاری هستند که مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرده اند.

ایوان پیترز در «هیولا» در نقش دامر بازی کرد و ریچارد جنکینز، مولی رینگوالد، مایکل لرند و نیسی نش نیز در آن بازی کردند. مورفی و برنان به همراه پیترز، الکسیس مارتین وودال، اریک کوتون، ایوان پیترز و جانت موک به عنوان تهیه کنندگان اجرایی خدمت کردند. کارل فرانکلین کارگردان و تهیه کننده اجرایی قسمت اول بود. رشاد رابینسون به عنوان تهیه کننده مشاور ایفای نقش کرد.

Monster

سریال The Watcher

« The Watcher» بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است و خانواده‌ای را دنبال می‌کند که به خانه رویایی خود نقل مکان می‌کنند. پس از آن نامه های مرموزی از شخصی به نام نگهبان دریافت می کنند. بازیگران فصل اول عبارتند از: نائومی واتس، بابی کاناول، جنیفر کولیج، میا فارو، مارگو مارتیندیل، تری کینی، جو مانتلو، ریچارد کیند و غیره.

مورفی و برنان به همراه اریک نیومن، واتس، مارتین وودال، کوتون، برایان انکلس، پاریس بارکلی، آریل شولمن، هنری جوست و اسکوپ واسرشتاین، تهیه کنندگان اجرایی هستند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =