تریلر جدید فیلم The Expendables 4؛ با هنرنمایی جیسون استتهام

تریلر جدید فیلم The Expendables 4 منتشر شد. بی مصرفهای 4 یک فیلم اکشن با بازی سیلوستر استالونه، جیسون استاتهام، دولف لوندگرن و رندی کوچر است. و بازیگرهای جدیدی چون فیفتی سنت، مگان فاکس، تونی جا، ایکو اویس، و اندی گارسیا نیز به این فیلم به کارگردانی اسکات وو پیوستند. که فیلمنامه‌ای توسط کرت ویمر. تد داگرهارت و مکس آدامز نوشته شده است.

تقریباً 10 سال از سومین اثر می گذرد، که تعداد ستاره های خود را افزایش داد (از جمله مل گیبسون به عنوان شخصیت منفی خود)، اما جذابیتی را که در The Expendables 2 پیدا کرده بود از دست داد. بازده متوسط آن (214 میلیون دلار از بودجه 100 میلیون دلاری). آینده فرنچایز را در هاله ای از ابهام قرار داد. از جمله یک اسپین آف. تماماً زنانه با عنوان . The Expendabelles. کنار گذاشته شد.

در نوامبر 2014، استالونه تأیید کرد که فرنچایز به رتبه R بازخواهد گشت و دو سال بعد، او فاش کرد که این مجموعه با قسمت چهارم تمام میشود. بین سال‌های 2017 و 2018 اتفاقی افتاد که در آن استالونه به دلیل اختلاف نظر پروژه را ترک کرد. اما پس از حمایت سایر بازیگران و اعضای خدمه – از جمله آرنولد شوارتزنگر – او به دنباله بازگشت.

ما تا سال 2020 چیز بیشتری در مورد آن نشنیدیم، تا حدی به دلیل تاخیر در میان محدودیت های جهانی. با این حال، از توسعه لمسی بیرون آمده و در نهایت امسال عرضه خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم بی مصرف ها

در این قسمت بی مصرفها. پیر وفرسوده شده اند. برای همین برای گروه شان عضوگیری میکنند، در همین حین درگیری هایی بین روسیه و آمریکا رخ میدهد که موجب به تنش هایی از جمله اعلان جنگ هسته ای میشود حالا بی مصرفها باید با عملیات مخفی ایجلوی جنگ را بگیرند.

استاتهام، آوی لرنر، لس ولدون، یاریو لرنر، و کوین کینگ به عنوان تهیه کننده فعالیت می کنند. این فیلم مانند دو فیلم اول فرنچایز رتبه R را حفظ کرده است. این فیلم قرار است در تاریخ 22 سپتامبر 2023 توسط شرکت Lionsgate در ایالات متحده اکران شود. در ۳ دسامبر خلاصه داستان فیلم بی مصرف ها، تونی جا در صفحه فیس‌بوک تأیید کرد که فیلمبرداری به پایان رسیده‌است و قرار بود فیلم در سال 2022 اکران شود. اما در نهایت تصمیم بر این شد که در سال 2023 اکران شود.

تریلر جدید فیلم The Expendables 4 :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =