آغاز فیلمبرداری فیلم عاشقانه جنا اورتگا و پرسی هاینز وایت

فیلم عاشقانه جنا اورتگا

گفته می شود جنا اورتگا و پرسی هاینز وایت در حال فیلمبرداری یک فیلم عاشقانه به نام Winter Spring Summer or Fall هستند. به نظر می رسد که با شروع فیلمبرداری فیلم عاشقانه جنا اورتگا، تایلر گالپین رسما برای ونزدی آدامز از بین رفته است.

ستاره ونزدی جنا اورتگا و پرسی هاینز وایت بازیگر نقش خاویر در سریال ونزدی نتفلیکس در یک فیلم عاشقانه جدید با هم به ایفای نقش می پردازند. در حالی که این پروژه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. اما به لطف مصاحبه ها و پست های رسانه های اجتماعی و طرفداران از این موضوع باخبر شدیم .

JENNA

جنا اورتگا و پرسی هاینز وایت بازیگران فیلم جدید

رویاهای ما به حقیقت پیوستند. جنا اورتگا و پرسی هاینز وایت در فیلمی کاملاً جدید و عاشقانه به عنوان نقش های اصلی و مقابل یکدیگر انتخاب شدند. طبق تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط کارگردان تیفانی پالسن، فیلم عاشقانه جنا اورتگا در حال حاضر در یوتا در حال فیلمبرداری است و تولید آن از اواخر اکتبر آغاز شده است.

بنابر اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 بازیگر خاویر در گفتگو با Popternative گفت: “من عاشق کار با جنا هستم. جنا نیز در فیلمی که در یوتا فیلمبرداری می شود حضور دارد. ما اوقات خوشی را با هم می گذرانیم.»

این یک خبر عالی برای همه طرفدارانی است که دوست داشتند کاراکترهای ونزدی و خاویر با یکدیگر باشند. اکنون آنها فیلم عاشقانه خود را در یک جهان کاملاً جداگانه خواهند داشت. البته ممکن است فیلمبرداری این فیلم با فصل دوم ونزدی همزمان شود. باید دید جدول زمان بندی کارها به چه صورت پیش می رود.چنان چه در مورد فصل دوم این سریال سوالی دارید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید.

فیلم عاشقانه جنا اورتگا

آنچه در مورد فیلم جدید می دانیم

طبق گفته Just Jared، فیلم عاشقانه جنا اورتگا در مورد رمی و بارنز “دو نوجوان بسیار متفاوت است که به طور اتفاقی با هم ملاقات می کنند” این نشریه می افزاید: “آنها سپس در طول یک سال چهار روز را با هم سپری می کنند که زندگی آنها را برای همیشه تغییر می دهد.”

همانطور که در صفحه فیلم‌شناسی تیفانی پالسن آمده است: «تیفانی پالسن برای کارگردانی درام عاشقانه Winter Spring Summer or Fall انتخاب شده است.»

تیفانی این پروژه را در اواخر اکتبر سال جاری در پروفایل رسمی اینستاگرام خود اعلام کرد. تولید فیلم در سالت لیک سیتی، یوتا آغاز شد. تیفانی در پست اینستاگرام خود گفت: “در اینجا ما اولین روز فیلمبرداری از آغاز می کنیم.” این کارگردان پست اینستاگرامی خود را در 31 اکتبر امسال با سه عکس از صحنه فیلمبرداری منتشر کرد.

در دومین عکس اینستاگرامی او یک سلفی با گراهام رابینز فیلمبردارش را به اشتراک گذاشت. تیفانی در توضیح این پست نوشت: «خیلی خوش شانس هستم که با [گراهام رابینز] شگفت انگیز کار می کنم.»

منبع Hitc

آخرین مطالب

4 پاسخ

  1. هم دوست دارم فصل دوم ونزدی بیاد هم اون فیلم عاشقانه رو بسازن🥺❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =