سریال انیمیشن Krapopolis با 3.6 میلیون بازدید پربیننده ترین انیمیشن دهه گذشته شد

سریال انیمیشن Krapopolis

اولین سریال انیمیشن بزرگسالان جدید دن هارمون “Krapopolis” به عنوان پربیننده ترین مجموعه انیمیشنی که در دهه گذشته عرضه شده است، آغاز شده است. این سریال انیمیشن Krapopolis با 3.6 میلیون بازدید پربیننده ترین انیمیشن دهه گذشته معرفی شد.

در حالی که بینندگان برای تماشای نقش های هانا وادینگهام، ریچارد آیواد و مت بری در خانواده ای ناکارآمد از فانی ها، خدایان و هیولاها آماده می شدند. اولین نمایش عصر یکشنبه «Krapopolis» در شبکه فاکس 3.6 میلیون بیننده داشت و امتیاز 1.2 را به خود اختصاص داد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال انیمیشن Krapopolis به عنوان پربیننده ترین پخش تلویزیونی از مجموعه انیمیشن هارمون، بالاتر از پخش تلویزیونی «ریک و مورتی» و « Strange Planet» ایستاد. همچنین به پربیننده ترین پخش تلویزیونی سرگرمی تبدیل شد.

سریال انیمیشن Krapopolis

اولین نمایش سریال

اولین نمایش “Krapopolis” را به عنوان برنامه سرگرمی با بالاترین امتیاز در نسخه نمایشی کلیدی در طول هفته 18 تا 24 سپتامبر تضمین کرد. و رکورد اولین نمایش پربیننده که توسط سریال “Family Guy” در سال 1999 ثبت شده بود را شکست. اولین برنامه سرگرمی با بالاترین امتیاز هفته است.

فاکس تعهد خود را به « Krapopolis» از ابتدا نشان داده است. زمانی که شبکه برای اولین بار سریال را بر اساس فیلمنامه آزمایشی انتخاب کرد. و بعداً در مرحله توسعه آن بود. زمانی که سریال برای قسمت های دوم و سوم خود قبل از انتشار، تمدید زودهنگام را تجربه کرد.

استیو لوی در مورد تمدید فصل 2 و 3 گفت: “من از فاکس بسیار قدردان هستم. که به ما فضایی برای ایجاد و نفس کشیدن در این دنیا داده است.”

منبع Thewrap

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =