پخش سریال Fallout آمازون در سال 2024 آغاز خواهد شد

پخش سریال Fallout

آمازون هنوز یک تریلر عمومی برای سریال موردانتظار Fallout خود منتشر نکرده است. اما حداقل اکنون می دانیم که چه زمانی منتشر خواهد شد. این غول استریم فاش کرده است که پخش سریال Fallout که اقتباسی لایو اکشن از سری بازی های ویدیویی RPG محبوب Bethesda است در 12 آوریل 2024 به طور انحصاری از طریق Prime Video نمایش داده می شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این اعلامیه در 23 اکتبر اعلام شد. که برای طرفداران Fallout به عنوان “Fallout Day” شناخته می شود. تاریخ درون بازی که نشان دهنده آغاز جنگ بزرگ است که جهان را به یک زمین بایر تحت تابش هسته ای تبدیل می کند. تاد هاوارد تهیه‌کننده اجرایی و کارگردان بازی Bethesda، تهیه‌کننده اجرایی این مجموعه است که در آن الا پورنل، والتون گوگینز، آرون موتن، مویس آریاس، کایل مک‌لاکلان به ایفای نقش پرداخته اند.

پخش سریال Fallout

اقتباس از بازی های ویدیویی

در کنار اعلامیه اولین نمایش آمازون در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام شد که این نمایش یک داستان اصلی خواهد بود که در نسخه ای پسا آخرالزمانی لس آنجلس در آینده اتفاق می افتد. ما در حال حاضر نمی دانیم که این سریال چند قسمت خواهد بود یا برنامه پخش آن پس از اولین نمایش چگونه خواهد بود.

اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی در حال حاضر عملکرد خوبی دارند. The Last of Us رکورد خوبی از سوی بینندگان به دست آورد و فیلم  Super Mario Bro نیز توانست گیشه را از آن خود نماید. بیشتر اطلاعاتی که در مورد خود نمایش Fallout دیده‌ایم از یک تریلر لو رفته در ماه آگوست است که در آن عکس‌هایی از یک ورودی طاق و چندین شخصیت در حال راه رفتن با زره‌های سنگین نمایش داده می‌شد. این کار اطلاعات چندانی به ما نمی دهد. اما زمان زیادی طول نمی کشد که یک تریلر کامل منتشر شود.

پخش سریال Fallout در 12 آوریل 2024 انجام می شود. تقویم های خود را برای آن روز تنظیم کنید تا از تماشای این سریال لایو اکشن لذت ببرید.

منبع Theverge

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =