پوستر انیمه The Boy and the Heron هایائو میازاکی برای اکران بین المللی منتشر شد

پوستر انیمه The Boy and the Heron

پوستر انیمه The Boy and the Heron برای جدیدترین انیمیشن فانتزی استودیو جیبلی فاش شده است. که اکران جهانی جدیدترین فیلم هایائو میازاکی را به چالش می کشد.

این انیمه پیش از اولین نمایش خود در ایالات متحده در 8 دسامبر، برای اولین بار در سینماهای سراسر تایوان، اسپانیا و فرانسه اکران خواهد شد. این فیلم قبل از نمایش جهانی خود در ژوئیه گذشته در ژاپن هیچ تریلر، تصویر و خلاصه ای به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی تجربی استودیو منتشر نکرد. سپس اولین حضور بین المللی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال 2023 دنبال کرد.

اخبار مرتبط: تیزر انیمه The Boy and the Heron 

.

انیمه The Boy and the Heron چیست؟

در خلاصه داستان آمده است:  ماهیتو به یک شهر جدید نقل مکان می کند. و پس از یافتن برج متروکه ای در شهر جدیدش با یک حواصیل خاکستری سخنگو وارد دنیایی جادویی می شود.

The Boy and the Heron (با نام اصلی How Do You Live) به نویسندگی و کارگردانی میازاکی ساخته شده است. و اولین پروژه کارگردانی او در یک دهه اخیر است. او بیشتر به خاطر کارگردانی فیلم‌های کلاسیکی مانند My Neighbor Totoro، Kiki’s Delivery Service، Princess Mononoke، Spirited Away، Howl’s Moving Castle و Ponyo شناخته شده است. این انیمیشن با دست طراحی شده است. و در واقع یک انیمیشن دو بعدی محسوب می شود.

در ادامه می توانید پوستر انیمه The Boy and the Heron را مشاهده نمایید.

پوستر انیمه The Boy and the Heron پوستر انیمه The Boy and the Heron

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =