انتقاد نوه رابرت اوپنهایمر از سکانسی که باید توسط کریستوفر نولان حذف میشد

نوه رابرت اوپنهایمر

نوه رابرت اوپنهایمر، چارلز اوپنهایمر فاش می‌کند که چه صحنه‌ای از فیلم کریستوفر نولان را «قطعاً حذف می‌کرد». چارلز در مورد فیلم صحبت کرد و گفت فیلم که داستان پدربزرگ دانشمند آمریکایی او و نقش او در ساخت بمب اتمی را دنبال می کند. اگرچه او اشاره کرد که نولان به او هشدار داده است که قرار است بخش هایی در فیلم وجود داشته باشد “که باید کمی دراماتیک باشد. و قسمت هایی وجود دارد که تغییر کرده است”. اما با این حال چارلز ترجیح می داد که صحنه ای که اوپنهایمر با بازی کیلین مورفی سعی کرد با تزریق سیانور به سیب استاد خود را بکشد، باید از فیلم حذف میشد.

انتقاد نوه رابرت اوپنهایمر

سکانسی که باید حذف میشد

چارلز به دلیل عدم دقت تاریخی در فیلم گفت: «بیشترین قسمتی که من دوست دارم بررسی شود مرجع سیب سمی است. اما چارلز گفت این بخش از داستان در کتاب بیوگرافی پرومتئوس که فیلمنامه نولان بر اساس آن ساخته شده بود، وجود ندارد.»

او گفت: «اگر پرومتئوس آمریکایی را به اندازه کافی با دقت بخوانید هیچ سابقه ای از تلاش او برای کشتن کسی وجود ندارد. این یک اتهام واقعا جدی است و بازنگری تاریخی است. هیچ دشمن یا دوستی برای رابرت اوپنهایمر وجود ندارد که این را در طول زندگی‌اش شنیده و آن را درست بداند.»

اما در کل، چارلز گفت که از برخی از صحنه های دراماتیک در طول فیلم لذت برده است. او توضیح داد: «به عنوان یک نمایش دراماتیزه شده از تاریخ، واقعاً تا حد زیادی دقیق بود. بخش هایی وجود دارد که من با آنها مخالفم. اما به خاطر نولان از آنها چشم پوشی می کنم.»طبق اخبار هالیوود مووی 21 او همچنین خاطرنشان کرد که در حین فیلمبرداری دو بار از او دعوت شده بود که از صحنه فیلمبرداری بازدید کند.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =