سریال Gen V اسپین آف سریال The Boys توسط آمازون برای فصل دوم تمدید شد

سریال Gen V اسپین آف سریال The Boys

سریال Gen V اسپین آف سریال The Boys برای فصل دوم در Amazon Prime Video تمدید شد. این خبر قبل از پایان فصل 1 منتشر شد. این سریال پخش فصل اول هشت قسمتی خود را در سپتامبر آغاز کرد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 ورنون سندرز رئیس بخش تلویزیون در استودیوی آمازون ام جی ام گفت: «گسترش جهان « The Boys» با سریال Gen V سفری باورنکردنی برای ما و شرکای فوق‌العاده ما در سونی بوده است. از اولین گفتگوی ما با میشل فزکاس و تارا باترز مجریان برنامه، همراه با اریک کریپکه، ایوان گلدبرگ و ست روگن. می‌دانستیم که «Gen V» مرزها را جابه‌جا خواهد کرد. رویکرد این سریال و به «Gen V» کمک کرده است که در بیش از 130 کشور به عنوان سریال شماره 1 پرایم ویدیو تبدیل شود. سریال Gen V اسپین آف سریال The Boys اکتسابی‌ترین سری اورجینال جدید Prime Video در سال 2023 است. و ما هیجان‌زده هستیم که بازیگران و گروه باورنکردنی ما به گفتن داستان‌های شجاعانه و جسورانه از «Gen V» ادامه می‌دهند.»

سریال Gen V اسپین آف سریال The Boys

داستان سریال در دانشگاه گودولکین، کالجی برای ابرقهرمانان در دنیای « The Boys» می‌گذرد. بازیگران فصل اول عبارتند از: جاز سینکلر، چنس پردومو، لیز برادوی، شلی کان، مدی فیلیپس، لندن ثور، درک لو، آسا آلمانن، پاتریک شوارتزنگر، شان پاتریک توماس و مارکو پیگوسی. کلنسی براون و جیسون ریتر بازیگر مهمان، با جسی تی آشر، کولبی مینیفی، کلودیا دومیت و پی جی بیرن در نقش‌های خود در «پسران» بازی می‌کنند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 17 =