تریلر فیلم About My Father با بازی رابرت دنیرو

تریلر فیلم About My Father

تریلر فیلم About My Father با بازی رابرت دنیرو منتشر شد. درباره پدر من یک فیلم کمدی آمریکایی به کارگردانی لورا تروسو بر اساس فیلمنامه ای از سباستین مانیسکالکو و آستن ارل است. در این فیلم مانیسکالکو ایفای نقش می کند و بر اساس زندگی او و رابطه اش با پدرش با بازی رابرت دنیرو ساخته شده است.

دیگر بازیگران فیلم «کیت کاترال»، «آندرس هولم» (Workaholics)، و «برت دایر» (Schooled) خواهند بود. دنیرو برنده اسکار و مانیسکالکو پیش‌تر در فیلم گانگستری «ایرلندی» (The Irishman) «مارتین اسکورسیزی» با یکدیگر همکاری کرده بودند. مانیسکالکو علاوه بر بازیگری یکی از نویسندگان فیلمنامه با همکاری «آستن ارل» بوده است.

 

داستان فیلم

وقتی سباستین به پدر مهاجر ایتالیایی قدیمی‌اش سالوو می‌گوید که می‌خواهد از دوست دختر آمریکایی‌اش خواستگاری کند. سالوو اصرار دارد که آخر هفته با والدینش دیدار کند. اگرچه این دو فرهنگ با هم برخورد می کنند و به نظر می رسد که این دو خانواده هیچ وجه اشتراکی با هم ندارند. تمت در پایان تعطیلات آخر هفته تابستان، آنها یک خانواده بزرگ خواهند شد.

در مقابل خانواده نامزد سباستین با بازی «لزلی بیب» مهربان، گرم و صمیمی است در حالی که سالوو درک نمی‌کند که چرا باید به پسرش محبت کند.

قرار است توسط Lionsgate در 26 مه 2023 منتشر شود.

تریلر فیلم About My Father :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =