طبق گفته سیلوستر استالونه بیماری بروس ویلیس پیشرفت کرده است

بیماری بروس ویلیس

سیلوستر استالونه و بروس ویلیس دو تا از بزرگترین قهرمانان فیلم های اکشن هالیوود هستند. بنابراین جای تعجب نیست که بروس ویلیس اسطوره Die Hard و مرد سرسخت راکی سیلوستر استالونه، در طول سالیان متمادی در صنعت سینما دوستی نزدیکی با هم برقرار کرده باشند. با این حال از زمانی که بیماری بروس ویلیس در مارس 2022 تشخیص داده شد.هر دو ثابت کردند که دوستی آنها چقدر ارزشمند است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 استالونه یکی از اولین دوستان او بود که علناً در مورد بیماری بروس ویلیس اظهار نظر کرد و در رسانه های اجتماعی برای او آرزوی موفقیت کرد. او در یک پست همراه با چندین عکس از خودش و بروس در کنار هم نوشت: “برای شما و خانواده فوق العاده تان دعا می کنیم.”

با این حال در مصاحبه اخیر ستاره اکشن رمبو فاش کرد که از زمان تشخیص بیماری بروس ویلیس زیاد با هم صحبت نکرده اند و می گویند بروس ارتباط خود را کم کرده است. او یک به‌روزرسانی از این پست ارائه کرد که تأیید می‌کرد بروس واقعا شرایط دشواری را سپری می کند و بیماری اش پیشرفت زیادی داشته است.

استالونه در نوامبر 2022 در گفتگو با هالیوود ریپورتر گفت: “بروس روزهای واقعاً سختی را پشت سر می گذارد. بنابراین او به نوعی بی ارتباط است. این غم من را می کشد. این بسیار غم انگیز است.”

مطمئناً این خبری نیست که طرفداران این بازیگر به آن امیدوار بودند. با توجه به اینکه بروس در ماه مارس زمانی که بیماری اش برای اولین بار تشخیص داده شد، روحیه خوبی داشت.

مطالب مرتبط: نبرد سخت بروس ویلیس با بیماری ادامه دارد

بیماری بروس ویلیس

بیانیه خانواده بروس ویلیس

بیانیه خانواده بروس در اوایل بیماری چنین بود: “برای حامیان شگفت انگیز بروس، به عنوان یک خانواده می خواستیم مطلبی را به اشتراک بگذاریم که بروس محبوب ما یک بیماری را تجربه کرده است و اخیراً به آفازی مبتلا شده است که بر توانایی های شناختی او تأثیر می گذارد.” بیماری بروس ویلیس باعث شد او از کار کناره گیری کند با اینکه بازیگری برای او بسیار مهم بود.

“این یک زمان واقعا چالش برانگیز برای خانواده ما است و ما از عشق، شفقت و حمایت مداوم شما بسیار قدردان هستیم.”

ما به عنوان یک خانواده قوی در حال عبور از این موضوع هستیم و می‌خواهیم برای بروس دعا کنید. می‌دانیم که او برای شما چقدر مهم است، همانطور که شما برای او مهم هستید.» همانطور که بروس همیشه می‌گوید “زندگی کن” و ما با هم قصد داریم این کار را انجام دهیم.”

با این حال به گفته استالونه به نظر می رسد که بروس بیشتر از آنچه که گفته شده در حال مبارزه با بیماری است.

بیماری بروس ویلیس

بیماری آفازی

NHS بیان می‌کند که آفازی وضعیتی است که در هنگام تشخیص «مشکل در زبان یا گفتار» ایجاد می‌کند و معمولاً به دلیل «آسیب به سمت چپ مغز» ایجاد می‌شود. درمان هایی وجود دارد که می تواند به این بیماری کمک کند. از جمله گفتاری درمانی و حرکات مخصوص به زبان که بتواند از تحلیل رفتن عضلات جلوگیری نماید.

بروس و سیلوستر اولین بار در سال 1991 با یکدیگر دوست شدند و با هم رستوران سیاره هالیوود را خریداری کردند. این رستوران توسط همسر سابق بروس یعنی دمی مور نیز تبلیغ و تایید شد.

پس از سال‌ها دوستی آنها در نهایت با هم در فرانچایز فیلم  The Expendables بر روی پرده سینما ظاهر شدند.هر دو شخصیت بزرگی بودند و کار با هم باعث اختلاف بین دو دوست شد که باعث شد بروس قسمت سوم را ترک کند و هریسون فورد جایگزین آن شود. البته آنها همه اختلاف را رفع کردند و ثابت کردند که هنوز در مواقع ضروری دوستان خوبی هستند.

سیلوستر همچنان با عشق از بروس حمایت می کند. او سعی می کند دنیای سینمای هالیوود را برای حمایت از بروس ترغیب کند تا بتواند از این دوره سخت عبور کند.

منبع Smoothradio

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =