زارا لارسن در آزمون رانندگی مردود شد

زارا لارسن

زارا لارسن فاش کرد که به دلیل رانندگی خیلی آهسته و کند بودن در حرکات در آزمون رانندگی مردود شد. لارسن دیروز (1 نوامبر) در استوری اینستاگرام فاش کرد که امتحان رانندگی خود را قبول نشده است. او در توییتر اضافه کرد: «باور نمی‌کنی، آن‌ها من را در آزمون مردود کردند زیرا من خیلی آهسته رانندگی می‌کردم.»

زارا ماریا لارسن زادهٔ ۱۶ دسامبر ۱۹۹۷، خواننده سوئدی است. در سال ۲۰۰۸، او در ۱۰ سالگی برندهٔ فصل دوم نسخهٔ سوئدی برنامهٔ استعدادیابی گات تلنت شد. او از آن زمان با انتشار چندین تک‌آهنگ مانند «لاش لایف» (۲۰۱۵) به رسمیت شناخته شد. لارسن در سال ۲۰۱۷ در تک‌آهنگ «سمفونی» از کلین بندیت که در صدر جدول فروش سوئد و بریتانیا قرار گرفت حضور داشت.

زارا لارسن

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 او در سال ۲۰۱۶ در مراسم افتتاحیه و اختتامیأ جام ملت‌های اروپا در فرانسه اجرا کرد. دومین آلبوم استودیویی لارسن با نام خیلی خوب در مارس ۲۰۱۷ منتشر شد. این آلبوم با هشت تک‌آهنگ پشتیبانی شد که همگی در جدول سوئد به صدر جدول رسیدند. دومین آلبوم استودیویی لارسن با نام خیلی خوب در مارس ۲۰۱۷ منتشر شد. این آلبوم با هشت تک‌آهنگ پشتیبانی شد که همگی در جدول سوئد به صدر جدول رسیدند. لارسن یکی از طرفداران بیانسه است. او خود را یک خوانندهٔ فمینیست معرفی کرده‌است.

 

منبع Thelineofbestfit

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =