وینس گیلیگان و ری سیهورن در حال ساخت سریال جدید برای Apple TV+

وینس گیلیگان

اپل تی وی یک سفارش دو فصلی و مستقیم برای ساخت یک سریال از وینس گیلیگان خالق بریکینگ بد و Saul داده است. ری سیهورن ستاره Better Call Saul نیز در این سریال بدون عنوان که از تلویزیون سونی پیکچرز تهیه شده است، نقش اصلی را بازی خواهد کرد.

این مجموعه همچنین نشان ‌دهنده دیدار مجدد گیلیگان و رئیس های سابق تلویزیون سونی پیکچرز، زک ون آمبورگ و جیمی ارلیخت است که در طول مدت تصدی خود در استودیو، برکینگ بد و بهتر با ساول تماس می‌گیرند ساخته شده است.

جزئیات داستان و ماهیت شخصیت سیهورن در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است. اما گیلیگان در بیانیه ای اشاره کرد که سری جدید مانند دو سریال قبلی او یک داستان ضدقهرمانی نخواهد بود.

وینس گیلیگان

بعد از 15 سال، فکر کردم وقت آن رسیده است که از نوشتن ضدقهرمانان دست بکشم. چه کسی قهرمان تر از ری سیهورن است؟ گیلیگان گفت. مدت‌هاست که او برنامه خودش را داشت و من احساس خوشبختی می‌کنم که با او روی یک سریال کار کردم. چه تقارن خوبی که دوباره با زک ون آمبورگ، جیمی ارلیخت و کریس پارنل متحد شویم! جیمی و زک اولین نفراتی بودند که چندین سال پیش به بریکینگ بد بله گفتند. آنها تیم بزرگی را در اپل تشکیل داده‌اند و من و شرکای قدیمی‌ام در تلویزیون سونی پیکچرز هیجان‌زده هستیم که با آن‌ها تجارت داشته باشیم.»

به گزارش مووی 21 سونی چندین سریال برای Apple TV+ تولید می‌کند. از جمله For All Mankind، The Afterparty و سریال علمی تخیلی آینده Dark Matter. گیلیگان که سال گذشته قرارداد خود را با سونی تمدید کرد. از طریق High Bridge Productions مجری سریال جدید، تولید و اجرایی خواهد شد. جف فراست و دایان مرسر نیز تهیه‌کننده‌های اجرایی هستند و جن کارول از High Bridge نیز به عنوان تهیه‌کننده خواهد بود.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهار =