فیلم موزیکال قوی سیاه ساخته می شود

فیلم موزیکال قوی سیاه

ناتالی پورتمن به خاطر بازی در نقش نینا سایرز در فیلم «Black Swan» برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد. اما ممکن است روزی این شخصیت باز هم بتواند جایزه دیگری کسب کند؟ اگر دارن آرنوفسکی فیلمساز، طرح خود را برای ساخت فیلم موزیکال قوی سیاه اجرا کند، ممکن است. کارگردانی که این روزها با فیلم «نهنگ» شناخته می شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در حال حاضر آرنوفسکی روی اقتباس موزیکال از فیلم روان‌شناختی خود در سال 2010 کار می‌کند.

آرونوفسکی گفت: «ما در تلاشیم فیلم موزیکال قوی سیاه را اجرا کنیم. “اما باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد و نتیجه چه می شود. به هر صورت ما روی این طرح کار می کنیم.»

فیلم موزیکال قوی سیاه

آرونوفسکی افزود که او همیشه دوست داشته روی یک فیلم موزیکال کار کند، چه روی صحنه و چه در فیلم. وقتی از کارگردان درباره برنامه‌هایی که برای یک فیلم موزیکال دارد پرسیده شد، کارگردان پاسخ داد: «خیلی دوست دارم [یک کار را انجام دهم] و با افراد زیادی در مورد آن صحبت کرده‌ام.  من به چند ایده نزدیک شده ام. اما این کار بسیار مشکل و زمان بر است.»

«قوی سیاه» در سال 2010 برای فاکس سرچ لایت 329 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و پنج نامزدی اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی برای آرونوفسکی را به دست آورد. پورتمن به خاطر بازی در این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر زن شد. اولین و تنها جایزه اسکار او تا به امروز. این فیلم همچنان یکی از تحسین‌شده‌ترین تلاش‌های کارگردانی آرنوفسکی است.

«قوی سیاه» یک برداشت شیطانی و در نهایت ویرانگر در مورد جاه طلبی یک رقصنده جوان است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =