تریلر فصل آخر Jack Ryan با هنرنمایی جان کرازینسکی

تریلر فصل آخر Jack Ryan با هنرنمایی جان کرازینسکی محصول آمازون پرایم منتشر شد!

جک رایان (Jack Ryan) یک مجموعه تلویزیونی در ژانر تریلر سیاسی و اکشن است. این مجموعه تلویزیونی براساس داستانی به‌نام رایان ورس اثر تام کلنسی ساخته شده‌است. «وندل پیرس»، «نایوپی راپس»، و «مایکل کلی» دیگر بازیگران سریال در فصل دوم بودند و برای فصل سوم بازخواهند گشت.

در آوریل ۲۰۱۸، آمازون سریال را برای فصل دوم تمدید کرد که اولین بار در ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ پخش شد. در فوریه ۲۰۱۹، آمازون سریال را برای فصل سوم تمدید کرد که قرار است در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲ پخش شود. قبل از فصل سوم، آمازون سریال را برای فصل چهارم تمدید کرد. در می ۲۰۲۲، قبل از انتشار فصل سوم، تایید شد که سریال پس از چهار فصل به پایان می رسد. یک اسپین آف با بازی مایکل پنا در نقش دینگ چاوز در حال توسعه است.

داستان سریال

در فصل سوم شخصیت «جک رایان» در سراسر اروپا سعی می‌کند زنده بماند و مانع یک جنگ جهانی عظیم شود. در فصل دوم «جک رایان» مأمور سیا یک محموله مشکوک را تا آمریکای جنوبی و جنگل‌های ونزوئلا ردیابی کرد. همچنانکه تحقیقات او موجب کشف توطئه‌ای گسترده می‌شود، رئیس جمهور ونزوئلا دست به اقدامی متقابل می‌زند و جک و همکارانش را به مأموریتی جهانی در آمریکا، بریتانیا، روسیه و ونزوئلا می‌فرستد.

تریلر فصل آخر Jack Ryan:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =