تیلور سوئیفت با متی هیلی رابطه عاشقانه دارد!

نشریه دیلی میل اعلام کرد. تیلور سوئیفت 33 ساله با متی هیلی 34 ساله رابطه عاشقانه دارد. دیلی میل برای اولین بار عکس هایی که به طور اختصاصی از این دو نفر کنار هم منتشر کرد.

تیلور سوئیفت و متی هیل
تیلور سوئیفت و دوست پسر سابق اش در مراسم اسکار

درست مانند تور جدید و پرفروش تیلور سوئیفت، زندگی این خواننده اخیراً پر از فراز و نشیب همراه با عشق بوده است. همین ماه گذشته ، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه سوئیفت و دوست پسر اش جو آلوین پس از شش سال زندگی مشترک، جداشده است. اکنون، کمتر از یک ماه پس از آن، اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه خواننده آلبوم “Lover” یک دوست پسر جدید دارد ” مت هیلی، خواننده بریتانیایی اصلی گروه 1975.

به گفته نشریه سان. “تیلور و متی چند هفته ای است. که در حال برنامه ریزی برای اعلام رابطه ی خود هستند”

نشانه های رابطه ی سوئیفت و هیلی

تیلور سوئیفت و متی هیل
متی هیلی و تیلور سوئیفت رو به روی خانه ی تیلور

متی هیلی و تیلور سوئیفت روبه رو ی خانه ی تیلور در ساعت 12:30. صبح روز بعد از کنسرت Eras او در نشویل. تنسی در شامگاه شنبه دیده شدند. و پاپاراتزی ها از آن ها عکس گرفتند.

تیلور سوئیفت و متی هیلی
سوئیفت و هیلی در کنسرت The Eras روز گذشته

حتی متی هیلی در کنسرت تیلور سوئیفت حضور داشت و تیلور در کنسرت اخیرش در نشویل رو به دوربین به صورت اشاره گفت “دوستت دارم.” که همه طرفدارن فکر میکنند او به متی هیلی که در میان جمعیت حضور داشته اشاره میکند.

یک منبع نزدیک به این زوج به طور غیرمنتظره ای به نشریه سان فاش کرد: “او و متی دیوانه وار عاشق هستند.” «این روزهای بسیار ابتدایی بینشان است، اما احساس خوبی دارد. آنها، تقریباً ده سال پیش، برای اولین بار با هم قرار گذاشتند، اما زمان‌بندی‌ها درست نبود. و برخلاف آخرین رابطه تیلور – که عمداً از کانون توجه رسانه دور بود – او می خواهد “مالک” این رابطه عاشقانه باشد و آن را پنهان نکند.” تیلور فقط می‌خواهد زندگی‌اش را بگذراند و شاد باشد.

این منبع افزود: “تیلور و جو در واقع در ماه فوریه (سه ماه پیش) از هم جدا شدند.”

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 12 =