مریل استریپ بازیگر Only Murders in the Building در فصل سوم شد

مریل استریپ بازیگر Only Murders in the Building

مریل استریپ بازیگر Only Murders in the Building در فصل سوم تایید شد. این خبر توسط ستاره سریال سلنا گومز در ویدئویی که در اینستاگرام منتشر شده است، اعلام شد. هنوز مشخص نیست که آیا استریپ به عنوان مهمان، تکرارشونده یا سریال معمولی ظاهر خواهد شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این مجموعه کمدی درام داستان چارلز هدن ساویج (استیو مارتین)، الیور پاتنم (مارتین شورت) و میبل مورا (سلنا گومز) را دنبال می‌کند. همسایه‌هایی در یک ساختمان به نام آرکونیا که به خاطر عشق به پادکست‌های جنایی واقعی به هم پیوند می‌خورند. پس از مدتی یکسری قتل‌های مرموز در اطرافشان اتفاق می‌افتد. در فصل 1 آنها معمای قتل همشهری خود تیم کونو (جولیان سیهی) را کشف کردند. و در فصل 2 آنها همین کار را برای رئیس هیئت مدیره ساختمان بانی فولگر (جین هودیشل) انجام دادند.

مریل استریپ بازیگر Only Murders in the Building

مریل استریپ بازیگر Only Murders in the Building در فصل سوم برنده سه جایزه امی، سه جایزه اسکار و سه گلدن گلوب است. او بیشتر به خاطر بازی در فیلم‌هایی مانند «انتخاب سوفی»، «خارج از آفریقا»، «جولی و جولیا»، «شیطان پرادا می‌پوشد»، «ماما میا!» شناخته می شود. در تلویزیون، آثار اصلی او شامل مینی سریال «هولوکاست» در سال 1978، «فرشتگان در آمریکا» محصول 2003 و فصل دوم سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» شبکه HBO است.

فصل 3 زمانی آغاز می شود که چارلز، الیور و میبل در تلاش هستند تا بفهمند چه کسی بن گلنروی (پل راد) را کشته است. در پایان فصل دوم گلنروی در حالی که  نمایشی در برادوی را اجرا می‌کرد، روی صحنه مرد.

کلیپ سلنا برای اضافه شدن مریل استریپ به سریال:

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =