اسپین‌آف‌های Ted Lassoدر راه هستند اما باید تا سال 2025 صبر کنید!

کارگردان تد لاسو اعلام کرد که اسپین‌آف‌های Ted Lasso در راه هستند، اما حداقل تا سال 2025 باید صبر کرد.
دکلن لونی کارگردان به هالیوود ریپورتر گفت: “همه می‌دانستند که این پایان است، اما فعلاً پایان سریال است. دو یا سه سال طول می‌کشد تا هر اتفاقی بیفتد.”

لونی اضافه کرد: «می دانید، من فکر می‌کنم که [می‌توانست] فصل جدید ساخته شود، اما کار خودش را انجام داده بود – بازی سه فصله ، این معامله بود، این چیزی بود که [جیسون سودیکیس] می‌خواست. اما احساس می‌کنم چیزی وجود دارد. چیزهای دیگری وجود خواهد داشت.”

البته اکانت رسمی توییتر اپل تی وی حتی به نظر می رسید که به یک اسپین آف بالقوه اشاره می کرد و عکسی از مربی بیرد (برندان هانت)، روی کنت (برت گلدشتاین) و نیت شلی (نیک محمد) منتشر کرد.

اسپین‌آف‌های Ted Lasso

محمد قبلاً به GamesRadar+ گفته بود: «راستش را بخواهید، من در مورد اسپین آف محتاط هستم. “اشتباه نکنید، اگر هر کس دیگری این کار را می کرد و داستان جذاب و جالب به نظر می رسید. ادامه میداد. اما، به خصوص با نیت، ما یک داستان واقعی را تعریف کرده ایم. بنابراین شما نمی خواهیم کاری غیر استاندارد انجام دهیم.”

فصل سوم با بازگشت تد به ایالات متحده، روی مدیر جدید AFC ریچموند، ریش به عنوان دستیار مربی و نیت به عنوان دستیار کیت به پایان رسید. اینکه آیا ما اسپین‌آف‌های Ted Lasso بر اساس ماجراهای این سه نفر پس از تد دریافت می کنیم یا نه، باید دید.

منبع gamesradar

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 20 =