جدایی هیو جکمن و همسرش پس از 27 سال زندگی مشترک

جدایی هیو جکمن و همسرش

هیو جکمن و همسرش دبورا لی به طور دوستانه به ازدواج خود پایان دادند. جدایی هیو جکمن و همسرش با واکنش های بسیاری در شبکه های اجتماعی رو به رو شد.

این زوج در بیانیه‌ای که به طور انحصاری به اشتراک گذاشته شده است که می‌گویند: “ما این نعمت را داشتیم که تقریباً 3 دهه را به عنوان زن و شوهر در یک ازدواج شگفت‌انگیز و عاشقانه با هم شریک باشیم. سفر ما اکنون در حال تغییر است و تصمیم گرفته‌ایم از هم جدا شویم تا رشد فردی خود را دنبال کنیم. خانواده ما همیشه بالاترین اولویت ما بوده و خواهد بود. از درک شما در احترام گذاشتن به حریم خصوصی بسیار قدردانی می کنیم.”

این بیانیه با امضای «دب و هیو جکمن» منتشر شد و در پایان آمده است: «این تنها بیانیه‌ای است که هر یک از ما منتشر خواهیم کرد.»

جدایی هیو جکمن و همسرش

ازدواج

این زوج استرالیایی دو فرزند دارند، اسکار 23 ساله و آوا 18 ساله، 27 سال است که ازدواج کرده اند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 هیو و دب پس از ملاقات در سال 1995 در مجموعه تلویزیونی استرالیایی Corelli به سرعت عاشق یکدیگر شدند. دب که قبلاً یک هنرپیشه تثبیت شده بود و هیو که در آن زمان بازیگری تازه کار بود که تازه وارد مدرسه نمایش شده بود، کمتر از یک سال بعد با یکدیگر ازدواج کردند.

این دو در 11 آوریل 1996 با یکدیگر ازدواج کردند و در طول سال ها به یکی از محبوب ترین زوج های هالیوود تبدیل شدند. به همین دلیل جدایی هیو جکمن و همسرش مانند یک شوک بزرگ برای تمام طرفداران سینما و هیو جکمن بود.

آخرین حضور آنها در فرش قرمز در مت گالا در 1 می بود. و در ماه جولای، آنها در فینال مردان در ویمبلدون شرکت کردند.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 3 =