پروژه 20 ساله پل مسکال در فیلم Merrily We Roll Along

پل مسکال در فیلم Merrily We Roll Along

پل مسکال در فیلم Merrily We Roll Along جایگزین بلیک جنر شد. اثری که تولید آن 20 سال طول می کشد.

بلیک جنر صحنه‌هایی را برای این فیلم فیلم‌برداری کرده بود. که بر اساس موزیکال سال 1981 استیون ساندهیم و جورج فورت ساخته شده است. اما مدت کوتاهی پس از پیوستن به او به این پروژه ، اتهامات خشونت خانگی علیه همسر سابقش ملیسا بنویست (سوپر گرل) باعث شد که بلیک از این نقش کنار گذاشته شود. در نتیجه پل مسکال جایگزین او شد. جنر در یک پست اینستاگرامی در سال 2020 این موضوع را تأیید کرد. ظاهراً کار او با این فیلم به پایان رسیده بود.

این پروژه که قرار است در یک بازه زمانی 20 ساله فیلمبرداری شود (مشابه کاری که لینکلیتر با Boyhood انجام داد، که بیش از 12 سال فیلمبرداری آن طول کشید). اکنون شاهد حضور مسکال در نقش اصلی فرانکلین شپارد آهنگساز برادوی خواهیم بود. مسکال در کنار بازیگرانی که قبلا اعلام شده بود، بنی فلداستین و بن پلت بازی خواهد کرد. این فیلم در ابتدا در سال 2019 معرفی شد و اولین بخش فیلمبرداری خود را به پایان رسانده بود.

پل مسکال در فیلم Merrily We Roll Along

سابقه حرفه ای پل مسکال

حضور پل مسکال در فیلم Merrily We Roll Along یک پروژه بزرگ و عالی و حرفه ای دیگر برای او خواهد بود که باعث می شود بیشتر در هالیوود دیده شود. مسکال پس از بازی در فیلم Aftersun با نقدهای تحسین برانگیز رو به رو شد. اخیراً پل مسکال برای بازی در گلادیاتور 2 ساخته ریدلی اسکات انتخاب شده است. فراتر از آن، او در فیلم آینده گرث دیویس در کنار سرشه رونان و همچنین در فیلم غریبه ها به کارگردانی اندرو هی بازی خواهد کرد.

Merrily We Roll Along که در ابتدا بر اساس نمایشنامه ۱۹۳۴ توسط جورج اس. کافمن و ماس هارت ساخته شد. داستان زندگی فرانکلین شپارد آهنگساز با استعداد برادوی را دنبال می کند که حرفه تئاتر خود را در نیویورک برای تولید فیلم در لس آنجلس رها می کند. مانند نمایشنامه، ساخت فیلم موزیکال در اوج شهرت او در هالیوود آغاز می‌شود. این تصاویری از مهم‌ترین لحظات زندگی فرانک را نشان می‌دهد.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =