نقش آفرینی پل مسکال در گلادیاتور 2 ساخته ریدلی اسکات

پل مسکال در گلادیاتور 2

ریدلی اسکات همیشه می گفت که برای ادامه داستان حماسی پرفروش خود یعنی گلادیاتور به کولوسئوم بازخواهد گشت. حالا به نظر می رسد که آرزوی اسکات برآورده شده است. طبق اخبار هالیوود مووی 21 مذاکرات برای ایفای نقش پل مسکال در گلادیاتور 2 آغاز شده است. پل مسکال در حال مذاکره برای پیوستن به دنباله فیلم پارامونت برنده اسکار است و اسکات به صندلی کارگردانی بازمی‌گردد. اسکات به همراه اسکات فری، مایکل پروس و همچنین داگ ویک و لوسی فیشر از طریق Red Wagon Entertainment فیلم گلادیاتور دو را تولید خواهند کرد. دیوید اسکارپا فیلمنامه را نوشته است.

همچنین جنتی یتس طراح لباس و آرتور مکس طراح صحنه از فیلم اصلی هم به گلادیاتور 2 پیوستند. گلادیاتور اولین فیلم محصول مشترک یونیورسال و دریم ورکس بود. در حالی که دریم ورکس در دنباله آن حضور نخواهد داشت.

فیلم جدید داستان فیلم پرفروش گلادیاتور در سال 2000 را دنبال می کند که بیش از 460 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی به دست آورد و نامزد 12 جایزه اسکار شد که 5 جایزه از جمله بهترین فیلم را از آن خود کرد.

زمانی که راسل کرو در تابستان 2000  نقش ماکسیموس ژنرال رومی که تبدیل به گلادیاتور شده بود را بازی کرد، توانست همه چیز را تغییر دهد. این نقش نه تنها اسکار بهترین بازیگر مرد را به او داد. بلکه او را در صدر لیست بهترین بازیگران قرار داد. زمانی که سال گذشته مشخص شد که فیلم بعدی اسکات یعنی گلادیاتور 2 ساخته خواهد شد. هر بازیگر مردی تمایل داشت که در این فیلم به ایفای نقش بپردازد.

پل مسکال در گلادیاتور 2

انتخاب مسکال

جلسات با اسکات برای این نقش پس از ارائه پیش نویس نهایی در نوامبر شروع شد. مسکال یکی از اولین کسانی بود که با کارگردان به گفتگو نشست. اگرچه اسکات به ملاقات با استعدادهای دیگر ادامه داد. اما خودی ها می گویند که مسکال به وضوح انتخاب اصلی اسکات پس از ملاقات فوق العاده بین این دو بود.

حضور پل مسکال در گلادیاتور 2 حتمی است. با دریافت این نقش مسکال نه تنها می‌تواند بازی قوی‌ خود را که برای فیلم مردم عادی نامزد دریافت جایزه امی شده است، نشان دهد. بلکه فیزیک بدنی خاص خود را برای بازی در این نقش لازم دارد. مسکال هم مانند راسل به دنبال این است که بتواند بدن ورزیده خود را در این فیلم نشان دهد.

مسکال جایگزین ماکسیموس راسل کرو که شخصیتش در فیلم اصلی به پایان رسید، نمی‌شود. بلکه در عوض نقش لوسیوس، پسر لوسیلا (کانی نیلسن) را بازی می‌کند که حالا یک مرد بالغ شده است. زیرا داستان سال‌ها پس از قسمت اول اتفاق می‌افتد. در قسمت اول فیلم لوسیوس برادرزاده کومودوس (واکین فینیکس) پسر رهبر روم مارکوس اورلیوس بود که پدرش را به قتل رساند و تاج و تخت را تصرف کرد.

کومودوس با ماکسیموس در حلقه گلادیاتورها قرار گرفت. ماکسیموس در حالی که به فکر انتقام خانواده خودش بود. لوسیوس و مادرش را نجات داد. این موضوع تأثیر قوی بر لوسیوس جوان گذاشت.

پل مسکال در گلادیاتور 2

ساخت گلادیاتور 2

زمانی که اسکات در حال پایان کارگردانی فیلم حماسی ناپلئون بود. به طور تصادفی با فینیکس همبازی گلادیاتور راسل کرو، که در این فیلم نقش فرمانده فرانسوی ناپلئون بناپارت را بازی می کند، رو به رو شد. درست در همین جا بود که تمایل خود را برای ساخت قسمت دوم گلادیاتور بروز داد. در پایان تابستان به پارامونت اشاره کرد که احتمالاً فیلم بعدی او گلادیاتور 2 خواهد بود.

حتی پس از مدت زمانی که فیلم در حال توسعه بود. مدیران ارشد پارامونت تمام تلاش خود را انجام دادند تا مطمئن شوند که فیلم حتما ساخته خواهد شد و پروژه ای نیست که در برزخ توسعه باقی مانده است. در جال حاضر پل مسکال در گلادیاتور 2 به ایفای نقش خواهد پرداخت. استودیو دیگر ستاره خود را دارد و کارهای ساخت فیلم شروع شده است.

مسکال بیشتر به خاطر بازی در سریال Hulu Normal People که نامزدی امی را برای او به ارمغان آورد، شناخته شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =