رابطه عاشقانه لئوناردو دی کاپریو و جی جی حدید پس از جدایی از کامیلا

منابع متعددی به نقل از In Touch تأیید می کنند که لئوناردو دی کاپریو ممکن است پس از جدایی از کامیلا مورونه مدت زیادی مجرد نباشد. زیرا این بازیگر بی سر و صدا با سوپر مدل جنجالی یعنی جی جی حدید ملاقات کرده است. یک فرد به صورت ناشناس به In Touch خبر داده که «لئو و جی جی چند بار در تابستان امسال با هم دیدار کرده اند. این دو نفر کاملا برازنده یکدیگر هستند و صفات مشترک بسیاری از جمله علاقه به لوازم و زندگی پرزرق و برق و لوکس، ضیافت های مجلل دارند و همچنین گفتار و رفتار منحصربفرد آن ها کاملا مشابه یکدیگر است»

در حالی که لئو 47 و جی جی 27 ساله دارند. اگر رابطه خود را به صورت رسمی اعلام کنند به یکی از بزرگترین و جذاب ترین زوج های هالیوودی تبدیل می شوند و خیلی زود در تمام خبرگزاری ها مطرح خواهند شد. اما با توجه به صحبت های دوستان مشترک آن ها در حال حاضر لئو و جی جی تنها به عنوان دوستان صمیمی با یکدیگر در ارتباط هستند.

این در حالی ست که ستاره Don’t Look Up و دوست دخترش کامیلا، 25 ساله به تازگی از یکدیگر جدا شده اند. In Touch در روز سه شنبه 30 اوت تایید کرد. «لئو و کامیلا در چند ماه گذشته چند بار از یکدیگر جدا شده اند. در نهایت تصمیم گرفتند که برای همیشه از یکدیگر جدا شوند.

لئوناردو دی کاپریو

روابط گذشته جی جی و لئو

جی جی مادر یک دختر تقریبا 2 ساله به نام Khai است که پدر او زین مالک است. آن ها از نوامبر 2015 تا ژانویه 2019 با یکدیگر در ارتباط بودند و در این مدت زمان چندین بار با یکدیگر مشکل پیدا کردند. اما سرانجام در نوامبر 2020 یک رابطه عاشقانه را آغاز کردند و چند ماه پس از این ماجرا جی جی اعلام کرد که باردار است. اما در نهایت در اکتبر 2021 از یکدیگر جدا شدند.

در مورد لئوناردو دی کاپریو، ستاره Revenant در گذشته با چندین مدل از جمله Bar Rafaeli، Nina Agdal و Gisele Bündchen قرار ملاقات داشته است. سوپرمدل برزیلی Gisele Bündchen تنها دوست دختری است که لئو با او روی فرش قرمز رفت و او را به عنوان پارتنر خود در اسکار 2005 به همراه برد. افتخاری که نصیب هیچ یک از همراهان لئو نشد. این دو در سال 2005 پس از پنج سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند.

منبع Intouch

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سیزده =