پخش فصل دوم سریال انیمیشنی What If مارول از دسامبر 2023 آغاز خواهد شد

فصل دوم سریال انیمیشنی What If

مارول قرار است فصل دوم سریال انیمیشنی What If را در تاریخ 22 دسامبر منتشر کند. این سریال قرار است با یک قسمت جدید هر روز به مدت 9 روز در دیزنی + پخش شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کاپیتان کارتر (با صداپیشگی هیلی اتول)، بیوه سیاه (لیک بل)، کاپیتان آمریکا (جاش کیتون) و دیده بان (جفری رایت) از جمله بازیگران کلیدی هستند که در فصل دوم سریال انیمیشنی What If نقش آفرینی می کنند. فصل 1 شامل بازیگران اصلی MCU مانند مارک رافالو بود در نقش هالک، الیزابت اولسن در نقش اسکارلت ویچ، سباستین استن در نقش باکی بارنز، بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، کریس همسورث در نقش ثور و بسیاری دیگر.

What If اولین نمایش انیمیشنی از استودیوی مارول بود که اولین سریال خود را در آگوست 2021 منتشر کرد. این نمایش به امکانات بی‌پایانی می‌پردازد که در جدول‌های زمانی متناوب دنیای چندگانه نهفته است. برای اگر ثور هرگز لوکی را به عنوان برادر نداشت چه می شد؟ به این سوالات در سریال پاسخ داده می شود که این فرضیات را به واقعیت تبدیل می کند.

فصل دوم سریال انیمیشنی What If

پیش از این در کامیک کان سن دیگو 2022، یک اپیزود فصل دوم “What If…?” در قرون وسطی رخ می دهد. اپیزودی که در آن شخصیت های «شانگ چی» در مقابل اودین و نیروهای آسگاردی او قرار می گیرند. اپیزودی که در آن والکری و مرد آهنی در خیابان های سیاره ساکار از «ثور: راگنوراک» به رقابت می پردازند.

برایان اندروز به همراه A.C. Bradley، نویسنده اصلی، به عنوان کارگردان فصل 2 باقی می ماند. پیش از انتشار فصل دوم، فصل سوم این سریال در دست ساخت بود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =