لسلی جردن در ۶۷ سالگی درگذشت

لسلی جردن

پست‌های طنز‌آمیز او در اینستاگرام او را در رسانه‌های اجتماعی در طول همه‌گیری کرونا بسیار معروف کرد.

نماینده او گفت لسلی جردن که با بازی در نقش بورلی لسلی در سریال “ویل و گریس” برنده جایزه امی شده بود و در طول همه گیری کرونا در رسانه های اجتماعی محبوب شد. روز دوشنبه پس از تصادف با ماشین خود با یک درخت در هالیوود درگذشت.

دیوید شائول گفت: «جهان امروز بدون عشق و نور لسلی جردن قطعا جای تاریک‌تری است. او نه تنها یک استعداد فوق العاده بود و از کار کردن با او لذت می بردم. بلکه در یکی از سخت ترین زمان ها پناهگاهی عاطفی برای ملت فراهم کرد.

مقامات گفتند که جردن 67 ساله در ساعت 9:38 صبح پس از اینکه آتش‌نشانان در پاسخ به گزارش‌هایی مبنی بر برخورد در بلوار کاهوئنگا و خیابان رومن او را “بدون نبض و تنفس” در یک خودروی سدان خاکستری پیدا کردند، در محل حادثه کشته شد. نماینده او گفت که احتمال می رود جردن دچار “نوعی اورژانس پزشکی” شده باشد که باعث شد کنترل خودرو را از دست بدهد.

فاکس انترتینمنت روز دوشنبه اعلام کرد که جردن ضبط 9 قسمت از کمدی خود “Call Me Kat” را به پایان رسانده است. این شرکت اعلام کرد که جدیدترین آن طبق برنامه روز پنجشنبه پخش خواهد شد. اما با یک بخش “در یادبود” درباره بازیگر نقش فیل اضافه شده است.

لسلی جردن

کارهای لسلی

او متولد 29 آوریل 1955 در چاتانوگا، تنسی با بازی در نقش های کوچک اما اغلب صحنه پردازی در نمایش هایی از “مورفی براون” و “بوستون” توانست به شهرت دست پیدا کند. «پیشتازان فضا: سفر»، «داستان ترسناک آمریکایی» و «قلب آتشین».

اما مخاطبان تلویزیون او را بیشتر به عنوان بورلی لسلی می شناختند. دشمن شخصیت کارن واکر با بازی مگان مولالی  که در یکی از به یاد ماندنی ترین قسمت های سریال به عنوان همجنس گرا ظاهر شد.

انجمن منتقدان سرگرمی LGBTQ سال گذشته با اعلام اینکه جردن آشکارا همجنسگرا بود. افتخار دستاورد حرفه ای ستاره را به او اعطا کرد. سارا کیت الیس، مدیر عامل GLAAD در بیانیه‌ای روز دوشنبه او را “یک دوست وفادار برای بسیاری از سازمان‌های LGBTQ” خواند.

شهرت در روزهای قرنطینه کرونا

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 در طول همه‌گیری پست‌های اینستاگرام لسلی جردن که دو بار در روز از Airbnb در نزدیکی خانه مادرش در چاتانوگا ارسال می‌کرد. او را برای نسل جدیدی از طرفداران مشهور کرد.

“تو چیکار میکنی؟” جردن معمولاً قبل از شروع به نشخوار فکری های اغلب خنده دار خود، که در یک منطقه جنوبی ارائه میشد. درباره زندگی در قرنطینه صحبت می کرد. به نظر می‌رسید که جردن به اندازه دیگران متعجب شده بود که بخش بزرگی از آمریکا او را دنبال می‌کردند.

جردن در مارس 2020 در برنامه “TODAY” شبکه NBC گفت: ” تا دیشب که همه شروع به تماس با من کردند و به من زنگ زدند نمی دانستم چه خبر اما پس از ان متوجه شدم که دنبال کنندگان بسیار به دست آورده ام” ویدئوهای جردن توجه منتقدان فرهنگی مانند برایان مویلان را به خود جلب کرد.

لسلی جردن

مویلان در آوریل 2020 در بخش Think ان بی سی نیوز نوشت: «جردن یکی از ستارگان واقعی قرنطینه است که بیش از 3.8 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام در مدت کمی بیش از یک ماه جمع کرده است.

روز دوشنبه وکیل او اریک فیگ بیانیه ای صادر کرد: “دیروز، در اینستاگرام لسلی، یک ویدیو از لسلی در حال خواندن سرود “When the Roll is Called Up Yonder” پست شد. امروز خیلی زود لسلی را صدا زدند و دنیا بدون او کمی تاریک‌تر است.”

جردن شهرت جدید خود را برای انتشار آلبومی به نام “Company’s Comin” به دست آورد. که در آن دالی پارتون، کریس استپلتون، برندی کارلیل، ادی ودر و تانیا تاکر حضور داشتند.

جردن همچنین کتابی به نام «چطوری؟ ماجراهای ناگوار و شیطنت های یک زندگی خوب.» اولین کتاب او با عنوان «سفر من بر روی فرش صورتی» که در سال 2008 منتشر شد. روزهای اولیه او در هالیوود و مبارزه او با سوء مصرف مواد را شرح می دهد.

منبع NBCnews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =