آخرین تریلر فیلم Creed III با بازی مایکل بی. جردن

آخرین تریلر فیلم Creed III

آخرین تریلر فیلم Creed III منتشر شد. کرید ۳ (Creed III 2023) یک فیلم ورزشی و درام آمریکایی آماده اکران به کارگردانی و بازی مایکل بی. جردن (در اولین کارگردانی خود) است. این فیلم بر اساس فیلمنامه‌ای از کینان کوگلر و زک بایلین و بر اساس طرح کلی داستانی از رایان کوگلر است. این دنباله‌ای بر فیلم کرید ۲ (۲۰۱۸) محسوب می‌شود. اولین فیلم این مجموعه بدون بازی سیلوستر استالونه در نقش راکی ​​خواهد بود. در حال حاضر این فیلم قرار است در ۳ مارس ۲۰۲۳ توسط کمپانی یونایتد آرتیستس در ایالات متحده و کمپانی برادران وارنر پیکچرز در سراسر جهان اکران شود.

اخبار مرتبط: اولین تریلر فیلم 2023 Creed III 

.

داستان

پس از تسلط بر دنیای بوکس، آدونیس (مایکل بی. جردن) در زندگی حرفه ای و خانوادگی خود موفق است. وقتی یک دوست دوران کودکی و یک اعجوبه بوکس سابق دوباره ظاهر می شود. رویارویی بین دوستان سابق چیزی بیش از یک دعوا است. Creed III که با نام Just Creed 3 نیز شناخته می‌شود. توسط بازیگر/فیلمساز آمریکایی Michael B. Jordan کارگردانی می‌شود و اولین کارگردانی بلند خود را پس از تولید تعدادی فیلم فوق‌العاده اخیراً از جمله Just Mercy، Without Remorse، و A Journal for Jordan انجام داد.

فیلمنامه توسط Keenan Coogler و Zach Baylin نوشته شده است که بر اساس داستانی از Ryan Coogler و Keenan Coogler & Zach Baylin است. این دنباله توسط ایروین وینکلر، چارلز وینکلر، ویلیام چارتوف، دیوید وینکلر، رایان کوگلر، مایکل بی جردن، الیزابت راپوسو، جاناتان گلیکمن و سیلوستر استالونه تولید شده است. Warner Bros + MGM از 3 مارس 2023 (در 3/3/23) ماه آینده، Creed III را در سینماهای سراسر کشور اکران می کند.

آخرین تریلر فیلم Creed III

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =