طبق گزارش ها ساخت فیلم ثور 5 در استودیو مارول بدون تایکا وایتیتی در حال انجام است

ساخت فیلم ثور 5

فیلم  Thor: Love and Thunder که سال گذشته اکران شد اگرچه یک شکست آشکار نبود. اما چیزی نبود که طرفداران منتشر آن بودند. بسیاری از طرفداران استدلال کرده اند که وایتیتی آزادی بیش از حدی داشته است. در حالی که حتی کریس همسورث نیز اذعان کرده است که این فیلم از دست رفته و بیش از حد احمقانه بوده است. حال گزارش ها نشان می دهند که ساخت فیلم ثور 5 در استودیو مارول در حال انجام است و و تایکا وایتیتی از کارگردانی این قسمت کنار گذاشته شده است.

علی‌رغم پیشنهاد باب ایگر مدیرعامل دیزنی مبنی بر اینکه استودیو مارول باید کمتر روی دنباله‌ها تمرکز کند. شایعه‌ای جدید از اسکوپ دانیل ریچمن منتشر شده که ادعا می‌کند که Thor 5 رسما در حال توسعه است.

ساخت فیلم ثور 5

طبق اخبار هالیوود مووی 21 وایتیتی برنمی‌گردد و تلاش برای یافتن کارگردان جدید برای این فیلم نمادین ادامه دارد. گزارش‌های مربوط به ساخت فیلم ثور 5 در اوایل پاییز شروع کار را رد کردند اما اکنون گزارشات دیگری به گوش می رسد. ممکن است پایان اعتصاب WGA همه چیز را تغییر داده باشد.

Thor: Love and Thunder با آماده کردن صحنه برای درگیری قهرمان با هرکول به پایان رسید.

هر چه که باشد هنوز یک فیلم جدید Thor به طور رسمی معرفی نشده است و احتمالاً ثور در Avengers: The Kang Dynasty حضور خواهد داشت که در ادامه شاهد اتفاقات جالبی خواهیم بود. و همچنین سرنوشت قسمت جدید فیلم ثور نیز مشخص خواهد شد.

منبع Comicbookmovie

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =