هر آنچه که باید درباره مت گالا 2023 بدانید

مت گالا 2023

تم مت گالا 2023 با عنوان کارل لاگرفلد: خط زیبایی معرفی شده است. این عنوان به افتخار مدیر هنری قدیمی شنل پس از مرگش در سال 2019 و در واقع برای گرامیداشت او نامگذاری شده است.

بزرگترین شب‌ برای دنیای مد بار دیگر در اولین دوشنبه ماه می برگزار می‌شود. که امسال در تاریخ 1 می برگزار می‌شود. مانند همیشه در موزه هنر متروپولیتن در نیویورک این مراسم برگزار خواهد شد.

.

مت گالا 2023 چه زمانی برگزار می شود؟

مراسم مت گالا 2023 دوشنبه 1 می در نیویورک برگزار می شود. این رویداد از سال 2005 هر سال در اولین دوشنبه ماه می برگزار می شود. جدا از سال 2020 زمانی که مت گالا به دلیل همه گیری کووید لغو شد. و در سال 2021 زمانی که در ماه سپتامبر برگزار شد.

مت گالا 2023

تم مت گالا امسال چیست؟

موضوع مت گالا امسال کارل لاگرفلد: خط زیبایی است. در ادای احترام به طراح افسانه ای که در سال 2019 درگذشت. مانند سال های گذشته اندرو بولتون متصدی موسسه طراحی لباس مسئول این نمایشگاه است. در حالی که آماندا هارلچ، که سال ها از نزدیک با لاگرفلد کار می کرد، مشاور خلاق نمایش است. بدون شک امسال لباس مهمانان از میان آرشیوهای بزرگ مدیر خلاق در Chanel، Fendi، Chloé، Balmain، Patou و برند همنام خود، انتخاب خواهد شد.

.

چه کسی میزبان مت گالا امسال است؟

در 18 ژانویه ووگ اعلام کرد که میزبانان 2023 این مراسم پنه‌لوپه کروز، میکالا کوئل، راجر فدرر، دوآ لیپا و آنا وینتور از ووگ هستند که به‌عنوان رئیس مشترک رسمی فعالیت می‌کنند. اما یکی از مهمانان افتخاری مراسم مشخص شده است. شوپت گربه‌‌ و وارث کارل لاگرفلد، ثروتمندترین گربه‌ جهان که بعد از مرگ کارل، صاحب ثروت ۱۳ میلیون‌دلاری او شده به عنوان یکی از مهمانان مراسم دعوتنامه دریافت کرده است.

مت گالا 2023

چه کسی به مت گالا دعوت شده است؟

تا زمان برگزاری مراسم، لیست مهمانان مت گالا کاملا محرمانه است. اما برخی از بزرگ‌ترین نام‌های این کسب‌وکار مرتباً در این مراسم حضور دارند از جمله بیانسه و لیدی گاگا گرفته تا مدونا و ریانا. همچنین طراحان برتر دنیا مانند: مارک جیکوبز و کیت ماس، یا نیکلاس گیسکیر و اما استون از لویی ویتون را در نظر بگیرید.

مت گالا 2023

انتظار داریم امسال چه ظاهری ببینیم؟

طبق اخبار هالیوود مووی 21 با توجه به موضوع امسال که بر روی لاگرفلد متمرکز شده است. شرکت کنندگان احتمالاً آرشیوهای گسترده او را کشف می کنند یا با طرح های ارجاعی ادای احترام می کنند. مجموعه آثار او منبع غنی الهام است: طراح افسانه ای فقید در Chloé و Patou و همچنین Chanel و Fendi سابقه فعالیت داشت.

منبع Vogue

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =