تیزر از انیمه The Boy and the Heron آخرین اثر هایائو میازاکی

تیزر انیمه The Boy and the Heron که آخرین انیمیشن هایائو میازاکی است منتشر شد . این انیمیشن انیمه فانتزی حماسی قرار است در ۷ سپتامبر اکران شود.

میازاکی نویسندگی و کارگردانی این فیلم را برعهده داشت و اولین فیلم بلند این فیلمساز تحسین شده پس از 10 سال بود. در حالی که چندین کار دیگر از استودیو جیبلی که میازاکی یکی از بنیانگذاران آن بود، در TIFF به نمایش درآمده بود. از جمله « The Red Turtle » در سال 2016 و « Spirited Away» در سال ۲۰۰۲. اما در حال حاضر این اولین بار است که یک فیلم ژاپنی یا یک فیلم انیمیشن به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره انتخاب می‌شود.

داستان انیمیشن

تیزر The Boy and the Heron

«پسر و حواصیل» در اوایل سال جاری در ژاپن اکران شد. جایی که در آخر هفته افتتاحیه ۱۳.۲ میلیون دلار درآمد داشت تا به بزرگترین اولین نمایش در تاریخ استودیو جیبلی تبدیل شود. این شرکت جسورانه فیلم را بدون هیچ گونه تبلیغات و بازاریابی اکران کرد. به طوری که مخاطبان بدون هیچ چشم داشتی توانستند پیچ و خم های داستان را کشف کنند.

از آن زمان، فاش شد که انیمیشن داستان پسری به نام ماهیتو ماکی را دنبال می کند که یک برج متروکه را در شهر جدیدش کشف می کند و با یک حواصیل خاکستری سخنگو وارد دنیایی خارق العاده می شود.

تیزر The Boy and the Heron:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =