انتخاب بازیگر فیلم Fantastic Four به دلیل اعتصاب بازیگران متوقف شد

انتخاب بازیگر فیلم Fantastic Four

اعتصاب (SAG-AFTRA) از نیمه شب 14 ژوئیه به طور رسمی در جریان است و این موضوع باعث تعطیلی تولیدات فیلم و تلویزیون هالیوود شد. حتی انتخاب بازیگر فیلم Fantastic Four نیز به دلیل اعتصاب بازیگران هالیوود متوقف شد.

 فران درشر رئیس SAG-AFTRA و دانکن کرابتری مدیر اجرایی ملی و مذاکره‌کننده ارشد بیانیه ای صادر کردند و به همه اعضا دستور دادند که فوراً ارائه کلیه خدمات و انجام کلیه کارهای تحت پوشش قراردادهای تلویزیونی/تئاتری را متوقف کنند. بازیگران از تبلیغ هر پروژه ای که تحت توافقنامه تلویزیونی/تئاتری منع شده اند. حتی از حضور در نمایشگاه های طرفداران و کنوانسیون هایی مانند Comic-Con 2023 نیز منع شده اند.

در این یادداشت همچنین آمده است که اعضا باید “به نماینده و/یا دیگر نمایندگان خود دستور دهند تا مذاکرات از طرف آنها با استودیوها، پخش‌کننده‌ها و شبکه‌های خدمات تحت پوشش را متوقف کنند.”

بر اساس قوانین اعتصاب SAG، اجراکنندگان و استودیوها باید از میز مذاکره دور شوند. پس طرفداران باید بیشتر منتظر بمانند تا بفهمند کدام بازیگر برای راه اندازی مجدد Marvel’s Fantastic Four انتخاب شده است. زیرا انتخاب بازیگر فیلم Fantastic Four نیز طبق قوانین منع شده است. (استودیوی مارول دیزنی امسال از سالن H کامیک کان سن دیگو صرف نظر خواهد کرد. این به این معنی است که هیچ اطلاعیه ای برای Fantastic Four یا پروژه های دیگر درباره مارول وجود نخواهد داشت.)

انتخاب بازیگر فیلم Fantastic Four

اعلام پروژه چهار شگفت انگیز

کوین فایگی رئیس و تهیه‌کننده استودیوی مارول رسماً پروژه چهار شگفت‌انگیز را در دسامبر 2020 اعلام کرد و از جان واتس کارگردان سه‌گانه مرد عنکبوتی خواست تا اولین خانواده مارول شامل سو و رید ریچاردز، جانی استورم، و بن گریم را به دنیای سینمایی مارول بیاورد. واتس در نهایت پروژه را ترک کرد و مدیر WandaVision جایگزین او شد.

در ماه فوریه گزارش شد که مارول در حال تدارک انتخاب بازیگر Fantastic Four با تمرکز بر سو استورم یا همان زن نامرئی است و بقیه اعضای تیم را حول آن بازیگر انتخاب خواهند کرد. شایعات در شبکه های اجتماعی می گوید مارگو رابی، جودی کومر و ونسا کربی ممکن است برای این نقش انتخاب شوند. در حالی که آدام درایور نامزد اصلی نقش رید ریچاردز، با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز است.

Fantastic Four قرار است در ژانویه 2024 در لندن فیلمبرداری را آغاز کند. اما اعتصاب بازیگران و نویسندگان ممکن است این شرایط را تغییر دهد.Marvel Studios  برنامه راه اندازی مجدد را برای اکران در 2 می 2025 به عنوان بخشی از فاز 6 در نظر گرفته است.

منبع Comicbook

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =