مارگو رابی از لیدی گاگا در نقش Harley Quinn در Joker 2 حمایت کرد

Harley Quinn

مارگوت رابی بازیگر DCEU Harley Quinn از لیدی گاگا ستاره پاپ که برای بازی در نقش هارلی کوئین در دنباله مورد انتظار Joker: Folie à Deux ایفای نقش می کند، حمایت کرد.

مارگو رابی اخیرا در مورد لیدی گاگا برای ایفای نقش هارلی کوئین در دنباله بعدی دی سی Joker: Folie à Deux صحبت کرده است. این بازیگر در فیلم جوخه انتحار دیوید آیر به عنوان شریک جرم و عشق جوکر (جرد لتو) به دنیای گسترده DC پیوست. اگرچه فیلم مورد انتقاد منتقدان قرار گرفت. اما رابی به خاطر بازی در نقش شخصیت شرور محبوب مورد تحسین قرار گرفت و در فیلم Birds of Prey و The Suicide Squad 2020 دوباره ایفای نقش کرد.

Harley Quinn

طبق اخبار سینما مووی 21 در حالی که DCEU به کار خود ادامه می داد. برادران وارنر و دی سی فیلمز تصمیم گرفتند یک فیلم انفرادی جوکر را خارج از جهان مشترک بسازند. واکین فینیکس در نقش شخصیت اصلی دلقک مبارز و کمدین استندآپ که با بیماری روانی مبارزه می کند و ناخواسته انقلاب فرهنگی را علیه نخبگان گاتهام تحریک می کند، بازی کرد. این فیلم شخصیت محور در بین منتقدان و تماشاگران محبوب شد و فینیکس برای نقش جوکرجوایز معتبر متعددی از جمله جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را به دست آورد. در ماه آگوست لیدی گاگا خواننده مشهور پاپ به عنوان هارلی کوئین به دنباله این فیلم ملحق شد.

مصاحبه رابی در مورد لیدی گاگا

در مصاحبه اخیر با MTV News رابی در مورد لیدی گاگا در نقش هارلی کوئین در فیلم مورد انتظار Joker: Folie à Deux صحبت کرد. این بازیگر اعتراف کرد که از این خبر “خوشحال” است و توضیح داد که امیدوار است هارلی کوئین نقش محبوبی باشد که بسیاری از بازیگران در سال های آینده به دنبال آن باشند. صحبت های رابی در ادامه:

“این موضوع من را بسیار خوشحال می کند. زیرا از همان ابتدا گفته بودم که تنها چیزی که می خواهم این است که Harley Quinn یکی از آن شخصیت های معروف باشد که بین بازیگران بزرگ دست به دست می شود. همان طور که مکبث یا بتمن همیشه از یک بازیگر بزرگ به بازیگر بزرگ منتقل می شود. یک نفر می تواند بتمن خود را انجام دهد. یا کسی مکبث مرتبط با شخصیت خود را انجام دهد.”

“احساس می‌کنم در موارد نه چندان زیادی شخصیت‌های زن وجود دارد که این چنین تکرار شده اند. مانند ملکه الیزابت اول، اما من فراتر از آن عمل کردم که به این موضوع هم افتخار کردم. ساختن پایه ای به اندازه کافی قوی که هارلی می تواند یکی از آن شخصیت هایی باشد که بازیگران دیگر می توانند در آن نقش داشته باشند، باعث افتخار است.

Harley Quinn

هارلی کوئین می تواند به نقشی دلخواه مانند جوکر تبدیل شود

به نظر می رسد رابی درک می کند که هارلی کوئین ممکن است تبدیل به یک نقش منحصر به فرد شود که در نهایت استعدادهای برتر را جذب کند. زیرا شخصیت DC احتمالاً بارها و بارها در فیلم ها و سریال های تلویزیونی آینده اقتباس می شود. در ابتدا برای Batman: The Animated Series در سال 1992 ساخته شد. اما تا زمانی که رابی در فیلم Suicide Squad بازی کرد. در نهایت تماشاگران با شخصیت شرور در سینما برخورد کردند. اگرچه فیلم‌های DCEU همیشه مانند دنیای سینمایی مارول در میان مخاطبان طنین‌اندازی نکرده‌اند. اما هارلی کوئین برای رابی همچنان یک نقطه تحسین‌برانگیز باقی مانده است. او از طریق کارهای برجسته‌اش، زمینه را برای بازیگران بعدی فراهم کرده است تا در فیلم‌های بعدی این نقش را ایفا کنند.

هنگامی که Joker: Folie à Deux وارد سینماها می شود. هارلی کوئین لیدی گاگا به ناچار با رابی مقایسه می شود. با این حال، با توجه به اینکه دنباله جوکر یک فیلم موزیکال است و لحن متفاوتی نسبت به فیلم‌های رابی در DCEU دارد. چنین مقایسه‌ای به هیچ وجه صحیح نیست. ژانر موسیقی محور جوکر 2 می تواند یک نقطه درخشان در کارنامه کاری لیدی گاگا باشد. متأسفانه مخاطبان باید دو سال منتظر بمانند تا بازی لیدی گاگا در نقش Harley Quinn در فیلم Joker: Folie à Deux را در تاریخ 4 اکتبر 2024 مشاهده نمایند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =