امضای قرارداد حضانت فرزندان پس از جدایی شکیرا و جرارد پیکه

جرارد پیکه

شکیرا و جرارد پیکه پس از جدایی در ماه ژوئن در مورد حضانت دو پسرشان به توافق رسیدند و قرارداد حضانت امضا کردند.

این زوج روز سه شنبه در بیانیه ای به مردم گفتند: “هدف ما تنها تامین امنیت و محافظت از فرزندانمان است و امیدواریم که آنها بتوانند در یک محیط امن و آرام به زندگی خود ادامه دهند.” ما قدردانی می کنیم از اینکه حریم خصوصی آنها را رعایت می کنید.”

این خواننده 45 ساله و فوتبالیست بازنشسته 35 ساله دارای دو پسر به نام ها میلان 9 ساله و ساشا 7 ساله هستند. یک منبع به PEOPLE می گوید که این دو توافق نامه ای را امضا کردند که به گفته خودشان «بهترین تصمیم برای فرزندان است».

این منبع آگاه می افزاید: “هشت سال است که آنها در بارسلونا زندگی می کنند. اما شکیرا و بچه هایش به میامی می روند. جایی که تمام خانواده مادری آنها زندگی می کنند.”

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 جرارد پیکه و شکیرا در اوایل ژوئن پس از 11سال رابطه، جدایی خود را اعلام کردند. این زوج سابق در صحنه فیلمبرداری موزیک ویدیوی “واکا واکا (این بار برای آفریقا)” که آهنگ رسمی جام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی بود با هم آشنا شدند.

جرارد پیکه

بیانیه مشترک این زوج

آنها در بیانیه ای مشترک گفتند: «ما متأسفیم که تأیید می کنیم در حال جدایی هستیم. “ما در این لحظه برای رفاه فرزندانمان که اولویت ما هستند، حریم خصوصی می خواهیم. پیشاپیش از درک و احترام شما سپاسگزاریم.”

در مصاحبه ای در سپتامبر با Elle، شکیرا از غم و اندوه جدایی به عنوان “تاریک ترین ساعات زندگی من” یاد کرد و گفت که موسیقی به او کمک کرده است تا از آن عبور کند. او گفت: “من ساکت ماندم و فقط سعی کردم همه چیز را تحلیل کنم.” صحبت کردن در مورد آن سخت است. به خصوص به این دلیل که هنوز در حال گذراندن این دوران سخت هستم اما در عین حال باید در میان مردم باشم و به برنامه های کاری و اجراها رسیدگی کنم.

با توجه به اینکه شکیرا هیچ گاه تمایل نداشت خبری از زندگی خصوصی آنها در رسانه ها پخش شود. موضوع جدایی و رسانه ای شدن این خبر باعث آسیب روحی او شده. شنیده ها حاکی از این است که شکیرا پس از جدایی دچار افسردگی شدید شده است.

این خواننده لاتین در مورد زندگی پسرانش گفت: صرف نظر از اینکه اوضاع چگونه به پایان رسید یا اینکه من و جرارد به عنوان شریک سابق چه احساسی نسبت به یکدیگر داریم، باید بگم او پدر فرزندان من است. ما یک کار برای این دو پسر باورنکردنی داریم و من ایمان دارم که خواهیم فهمید چه چیزی برای آینده آنها بهترین است. ما دوست داریم فرزندانمان با رویاهای خودشان زندگی را ادامه دهند. من امیدوارم و قدردان خواهم بود اگر به ما فضایی داده شود که این کار را به صورت خصوصی انجام دهیم.

خواننده “Hips Don’t Lie” گفت که هر کاری می تواند انجام می دهد تا این وضعیت را از دید فرزندانش “پنهان” کند. او به ELLE گفت: “من سعی می کنم این کار را انجام دهم و از آنها محافظت کنم. زیرا ماموریت شماره یک من در زندگی محافظت از فرزندانم است.”

جرارد پیکه

بازنشستگی پیکه

هفته گذشته، جرارد پیکه اعلام کرد که از فوتبال حرفه‌ای بازنشسته می‌شود و در یک کلیپ در شبکه‌های اجتماعی به هوادارانش گفت که اکنون زمان آن رسیده است که این سفر را به پایان برسانیم. مدافع بارسلونا کلیپی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و فاش کرد که آخرین بازی او روز شنبه برابر آلمریا بوده است. پیکه در سال 1997 به آکادمی این باشگاه پیوست و در سال 2008 پس از حضور در منچستریونایتد به بارسلونا بازگشت.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پانزده =