ساشا بارون کوهن نقش مفیستو در دنیای مارول را بازی می کند؟

ساشا بارون کوهن

شایعه شده است که ساشا بارون کوهن در نقش مفیستو برای Ironheart انتخاب خواهد شد.

طبق اخبار سینمای مووی 21 اینترنت اغلب می‌تواند پر از شایعات و موقعیت‌های مختلف برای بازیگران باشد. به خصوص وقتی صحبت از مارول می‌شود. با این حال شایعه جدیدی در حال پخش است و حاکی از آن است که ساشا بارون کوهن به عنوان مفیستو در MCU انتخاب شده است و او در سریال Ironheart به عنوان شخصیت شرور ظاهر می شود. در حالی که طرفداران مطمئناً دوست دارند آقای کوهن را در MCU ببینند. خبر هیجان انگیزتر این است که این مرد برای نقشی مورد هدف قرار گرفته است که همه قبلاً در مورد آن صحبت می کردند. زمانی که WandaVision در اوج خود بود.

با توجه به اینکه Scarlet Witch و Doctor Strange دو نفر از بزرگترین جادوگران در مارول هستند. همه متقاعد شده بودند که Mephisto نیز در زندگی هر دوی آنها نقش خواهد داشت. زیرا او شیطانی است که در بین بسیاری از قدرت های دیگر جادوی تاریک را اعمال می کند. با این حال او هنوز ظاهر نشده است. اگرچه همه بر این باورند که نقش بزرگی در Ironheart بازی خواهد کرد. بازیگران سریال درباره «نبرد بین جادو و فناوری» که یکی از دغدغه‌های اصلی سریال است، صحبت کرده بودند. این می‌تواند به این معنا باشد که ساشا بارون کوهن در نقش مفیستو مسیری است که باید طی شود.

ساشا بارون کوهن

شخصیت The Hood

این نظریه همچنین با در نظر گرفتن شخصیت شرور اصلی قلب آهنین The Hood که قرار است توسط آنتونی راموس به تصویر کشیده شود، گسترش بیشتری یافته است. هود دارای قدرت جادویی است. اما بسیاری از افراد تعجب کرده‌اند که این جادو از کجا می‌آید و ممکن است این قدرت‌ها توسط یک منبع بیرونی به او داده شود. ممکن است مفیستو قدرت هود را فراهم کند. ساشا بارون کوهن می‌تواند نقش شیطان برتر را بر عهده بگیرد.

مفیستو شیطانی است که قرار است لوسیفر را شبیه سازی کند. اگرچه او در کمیک ها حضور ندارد. او از منابع شر در جهان بشر انرژی می گیرد. که تصور می کنیم بسیار زیاد است به خصوص اگر بتواند انسان ها را متقاعد به انجام کارهای بد کند. ساشا بارون کوهن از این نوع جاذبه برخوردار است که یک شیطان با متقاعدسازی شدید باشد، بنابراین این انتخاب کاملاً منطقی است.

ساشا بارون کوهن

اگرچه این فقط یک شایعه است. اما طرفداران مشتاق حضور مفیستو در MCU بودند. چندین اشاره وجود داشت که واندا در WandaVision توسط او کنترل می‌شد. اگرچه این کار بیشتر توسط آگاتا هارکنس انجام شد. در حالی که او به تنهایی یک جادوگر قدرتمند است. اما مفیستو عالی بود به خصوص اگر ساشا بارون کوهن در آن زمان ظاهر می شد.

شایعات زیادی در مورد بازیگران مشهوری که سرانجام به MCU راه پیدا کردند، منتشر شده است. یکی از آنها هریسون فورد است که گفته می شود نقش تاندربولت راس را برای Thunderbolts و Captain America 4 بر عهده می گیرد. افزودن ساشا بارون کوهن به عنوان مفیستو به این لیست شگفت انگیز خواهد بود و زمان آن فرا رسیده است که یک کاربر جادویی سطح بالاتری در این فهرست داشته باشیم. علاوه بر این کاربران جادویی بیشتر تحت سلطه افرادی مانند Scarlet Witch و Doctor Strange هستند.

منبع Giantfreakinrobot

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 4 =