تریلر فیلم Big George Foreman

تریلر فیلم Big George Foreman

تریلر فیلم Big George Foreman منتشر شد. جورج فورمن بزرگ (Big George Foreman) داستان معجزه آسای قهرمان سنگین وزن جهان را روایت می کند. یک فیلم درام ورزشی بیوگرافی آمریکایی به کارگردانی جورج تیلمن جونیور است. این فیلم بر زندگی سنگین وزن جهان تمرکز دارد. جورج فورمن قهرمان بوکس با بازی کریس دیویس. همچنین جاسمین ماتیوز، جان ماگارو، سالیوان جونز، لارنس گیلیارد جونیور، سونجا سون و فارست ویتاکر در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

روند تولید

فیلم زندگی‌نامه‌ای بر اساس حرفه جورج فورمن در سال 2021 اعلام شد. این فیلم توسط جورج تیلمن جونیور بر اساس فیلمنامه‌ای از تیلمن و فرانک بالدوین کارگردانی می‌شود که از داستانی نوشته شده توسط تیلمن، بالدوین و دن گوردون اقتباس شده است. کریس دیویس در نقش فورمن، فارست ویتاکر در نقش داک برادوس و سالیوان جونز در نقش محمد علی انتخاب شدند. مایکل کی ویلیامز در ابتدا به عنوان داک برادوس (مربی و مربی فورمن) انتخاب شد، اما قبل از شروع تولید درگذشت.

فیلم تحت عنوان Heart of a Lion قرار بود تولید شود. و فیلمبرداری اصلی در پاییز 2021 در نیواورلئان، لوئیزیانا آغاز شود. اما با طوفان آیدا کار متوقف شد. تولید قرار بود تا نوامبر همان نوامبر فیلمبرداری در شریوپورت را از سر بگیرد اما به دلیل نامعلومی تا اوایل سال 2022 تعطیل شد. فیلمبرداری از فوریه تا مارس 2022 در نیواورلئان انجام شد.

این فیلم در ابتدا قرار بود در 16 سپتامبر 2022 اکران شود اما به 24 مارس 2023 موکول شد. دوباره به عقب رانده شد و قرار است در 28 آوریل 2023 توسط Sony Pictures منتشر شود.

تریلر فیلم Big George Foreman :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفده =