دادگاه خشونت خانگی جاناتان میجرز بار دیگر به تعویق افتاد

دادگاه خشونت خانگی جاناتان میجرز

تقریباً شش ماه پس از دستگیری جاناتان میجرز در شهر نیویورک به اتهام خشونت خانگی، شروع محاکمه بازیگر کرید III بار دیگر به تعویق افتاد. جلسه کوتاهی در روز چهارشنبه مشخص کرد که جلسه دیگر دادگاه خشونت خانگی جاناتان میجرز در 15 سپتامبر برگزار خواهد شد تا تاریخ محاکمه جدیدی تعیین شود.

پس از تأخیرهای متعدد، امروز قرار بود دادگاه خشونت خانگی جاناتان میجرز برگزار شود . این بازیگر در مورد اتهامات ناشی از حادثه در آپارتمان میجرز و اطراف آن در 25 مارس قرار بود محاکمه شود. اگرچه او کسی بود که در بهار با 911 تماس گرفت. اما تمام مدارم و شواهد در حال بررسی است و اگر این بازیگر مجرم شناخته شود محاکمه خواهد شد.

به همین منظور کلی گالاوی دستیار دادستان منطقه صبح امروز به قاضی راشل اس. پاولی گفت که دادستان برای محاکمه آماده است. با این حال وکلای مدافع در دادگاه خشونت خانگی جاناتان میجرز اظهار داشتند که نقایصی در پرونده وجود دارد که باید برطرف شود.

دادگاه خشونت خانگی جاناتان میجرز

آخرین جلسه دادگاه

برخلاف آخرین جلسه رسیدگی به این موضوع در 3 آگوست، زمانی که مگان گود هنرپیشه هارلم شخصاً با میجرز در دادگاه سنتر حضور داشت. این بازیگر 33 ساله امروز عملاً در برابر پاولی در جلسه دادگاه منهتن پایین حاضر شد. این بازیگر به جز پاسخ های کوتاه به قاضی در مورد درک خود از مسائل، چیزی نگفت.

میجرز از طریق یک ویدئو کنفرانس با بی‌حوصلگی به سؤالات پاسخ داد و در جلسه‌ای که کمتر از پنج دقیقه به طول انجامید، با یک رشته «بله، خانم» به سؤالات پاسخ داد.

گالاوی گفت: «مردم… آماده محاکمه هستند» و آماده ارائه هر گونه شواهد، کارشناس و محاکمه هستند. وکیل مدافع زاکرمن به قاضی گفت: «ما در مورد کاستی‌ها به دادستان نامه نوشته‌ایم» در یک به اصطلاح گواهی انطباق که توسط دفتر DA ارائه شده است که می‌گوید دادستان‌ها تمام مدارک مورد نیاز پرونده را به دفاع تحویل داده‌اند.

ماه گذشته، این گالاوی بود که به قاضی دیگری گفت که «مردم امروز برای محاکمه آماده نیستند». گالاوی در اوایل آگوست با مشاهده وضعیت اعلام کرد که زمان بیشتری نیاز است تا بتوان شواهد بیشتری را درباره این موضوع کشف کرد.

قاضی پائولی امروز به وکلای میجرز گفت: «و البته، زمانی که تاریخ محاکمه قطعی تعیین شود. او باید شخصاً حاضر شود.» پانزدهم از طریق ویدئو کنفرانس قاضی پاولی اعلام کرد: «از هم‌اکنون تا تاریخ دادگاه بعدی هیچ تماسی با شاکی در این پرونده وجود ندارد و با وکلای خود در تماس باشید.» و افزود: «موفق باشید».

اخبار مرتبط: تریلر سریال Loki

دادگاه خشونت خانگی جاناتان میجرز

تیم حقوقی

تیم دفاعی میجرز به رهبری وکیل مستقر در نیویورک Chaudhry قاطعانه تاکید کرده اند که این بازیگر “کاملا بی گناه” و قربانی “شکار جادوگر به دلیل جهت گیری نژادی است.

گروه دفاعی تلاش‌های مکرری را انجام داده است تا توجهات را به شخصیت و انگیزه‌های زن 30 ساله‌ای که در 25 مارس با میجرز در آپارتمان بود، معطوف کند. در صحنه همان شب افسران پلیس نیویورک گزارش دادند که میجرز در این حادثه به دوست دخترش از ناحیه سر و گردن جراحات جزئی وارد کرده است. این موضوع تاثیر منفی زیادی در حرفه بازیگری میجرز گذاشت.

در حالی که در تریلر فصل دوم Marvel’s Loki در دیزنی پلاس کانگ شرور حضور دارد. اما گفته می شود که میجرز توسط مدیران 360 Entertainment و تیم روابط عمومی شرکت Lede کنار گذاشته شده است.

علاوه بر این حتی با وجود اینکه یکی از بازوهای امپراتوری دیزنی معتقد است Majors برای لوکی و فاز بعدی فیلم‌های انتقام‌جویان همچنان حضور دارد. اما باز هم تصمیم نهایی به نتیجه دادگاه وابسته است. در صورتی که میجرز بی گناه باشد او باز هم می تواند به حرفه خود در دنیای مارول ادامه دهد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =