راز ارزشمند بلا پورچ ستاره تیک تاک فاش شد

بلا پورچ

به نظر می رسد که کل زندگی بلا پورچ ستاره TikTok برای 92 میلیون دنبال کننده او به نمایش گذاشته شده است. با این حال هیچکس تا به حال خبر ازدواج او نداشته و این موضوع راز پنهان اوست. در حال حاضر نیز بلا درخواست طلاق داده است و مراحل جدایی را طی می کند.

بر اساس اسناد قانونی به دست آمده توسط TMZ دناری پورچ، با نام مستعار بلا اسنادی را در لس آنجلس ثبت کرد تا به ازدواج 4 ساله خود با تایلر پورچ پایان دهد.

ستاره TikTok به «تفاوت‌های بسیار که امکان هیچ نوع سازشی ندارد» به‌عنوان دلیل طلاق اشاره کرد.

جالب اینجاست که هیچ عکس یا ویدیویی از این زوج در صفحات TikTok یا IG Bella وجود ندارد. حتی در هیچ کدام از عکس های بلا حلقه ازدواج در دستان او دیده نمی شود.

بلا پورچ

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 اسناد طلاق می‌گویند که او و تایلر در ژانویه 2019 ازدواج کردند. و طبق رسانه‌های اجتماعی بلا 2 روز قبل ازدواجش یک عکس در جلوی آینه از خود منتشر کرده است که نشان می دهد د ان زمان روحیه خوبی داشته  ورزهای خوبی را پشت سر گذاشته است.

این احتمال وجود دارد که او عکس های تایلر را پست کرده باشد و از زمانی که معروف شده او را از صفحه خود پاک کرده است. اگر اینطور باشد، او کار عجیبی انجام داده که هیچ اثری از همسر سابقش در صفحات او وجود نداشته باشد. این زوج هیچ فرزندی با هم نداشتند.

بلا اولین TikTok خود را در آوریل 2020 پست کرد. او پس از ایجاد پرطرفدارترین ویدیوی تاریخ در این برنامه به شهرت رسید. اما طرفداران نگران نباشید طبق اسناد او قصد ندارد نام خانوادگی تایلر یعنی پورچ را کنار بگذارد.

منبع TMZ

تیک تاک معروف بلا:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =