انتشار تصاویر سریال Masters of the Air ساخته استیون اسپیلبرگ به همراه تاریخ انتشار

تصاویر سریال Masters of the Air

Apple TV+ برای قدردانی از مردان یک جوخه بمب افکن که به پایان جنگ جهانی دوم Masters of the Air کمک کردند یک مجموعه ویژه ساخت. این مجموعه نه قسمتی که با نامزدهای جایزه اسکار، آستین باتلر (الویس) و بری کیوگان (بانشی‌های اینشیرین) همراه است. داستان قهرمانی‌ها و فداکاری‌های واقعی گروه بمب 100 را به تصویر می‌کشد. آنها بمباران های خطرناکی را بر فراز آلمان نازی انجام دادند. عوامل سریال نیز به تازگی تصاویر سریال Masters of the Air منتشر کردند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این سریال توسط استیون اسپیلبرگ، تام هنکس و گری گوتزمن تولید شده است. همان مردانی که مینی سریال‌های گروه برادران (2001) و اقیانوس آرام (2010) را ساختند. اپل عنوان Masters of the Air را بر اساس کتاب دونالد ال. میلر مجموعه نگاهی پر اکشن به “رویدادی منحصر به فرد در تاریخ جنگ” ساخته است.

تاریخ انتشار Masters of the Air به این صورت است که دو قسمت اول خود را در تاریخ 26 ژانویه 2024 و هفت قسمت باقیمانده تا 15 مارس به صورت هفتگی پخش خواهند شد. این خبر در 5 اکتبر اعلام شد.

تصاویر سریال Masters of the Air

Masters of the Air درباره چیست؟

Masters of the Air بر اساس کتاب Masters of the Air نوشته Donald L. Miller ساخته شده است. این فیلم مردان گروه بمب 100 (“صدمین خونین”) را دنبال می کند که در حال هدایت حملات در آسمان بر فراز آلمان نازی هستند. با ادامه جنگ مردان با شرایط هوای سرد، کمبود اکسیژن و وحشت نبردی که در ارتفاع 25000 فوتی انجام می شود دست و پنجه نرم می کنند. Apple TV+ «بهای روانی و عاطفی این مردان جوان را که به نابودی وحشت رایش سوم هیتلر پرداختند» را به عنوان محور اصلی سریال توصیف می کند. وقتی آنها در آسمان نیستند. مردان بمب صد در حال پر کردن پایگاه‌های هوایی انگلیسی بودند، سعی می‌کردند در اردوگاه‌های اسرای جنگی آلمان زنده بمانند، و تلاش می‌کردند به جنگ پایان دهند.

تصاویر سریال Masters of the Air

بازیگران Masters of the Air

وقتی Masters of the Air در سال 2021 شروع به معرفی بازیگران خود کرد. بسیاری از بازیگران نام آشنا نبودند. اما تا زمان اکران، دو نامزد اخیر اسکار را در میان رده های خود قرار خواهد داد.

آستین باتلر نامزد بازی در نقش پادشاه راک اند رول در الویس، نقش سرگرد گیل کلیون ملقب به “باک” را بر عهده خواهد داشت. باتلر احتمالاً برای اولین بار توجه تام هنکس، تهیه کننده Masters of the Air را به خود جلب کرد. زمانی که آن دو در الویس همبازی شدند. جایی که برنده اسکار نقش مدیر بدنام الویس، سرهنگ تام پارکر را بازی کرد.

کالوم ترنر (ستاره فیلم پسران در قایق به کارگردانی جورج کلونی) نقش بهترین دوست کلیون، سرگرد جان ایگان را بازی خواهد کرد. دیگر نامزد اسکار بری کیوگان است که نامزد فیلم The Banshees of Inisherin محصول 2022 شد. چهره‌های دیگری که قرار است به این اقدام بپیوندند عبارتند از: آلوم ، بل پاولی از A Small Light و راف لا پسر جود لا.

تصاویر سریال Masters of the Air

تصاویر استادان هوا

در حالی که اولین نگاه رسمی به فیلم‌های این مجموعه در ماه مه به عنوان بخشی از برنامه‌های تلویزیونی اپل تی‌وی پلاس در اواسط سال انجام شد. پخش‌کننده مجموعه‌ای عکس‌های اولین نگاه را همراه با تاریخ پخش در ۲۶ ژانویه را منتشر کرد.

تصاویر سریال Masters of the Air دارای نماهای قهرمانی از باتلر، ترنر، بویل و کیوگان است که در بهترین شکل نظامی خود در کنار ماشین های بالدار خود قرار دارند. یکی از افراد یونیفرم لا است که در میانه کار ظاهراً روی موتور هواپیما قرار دارد. یکی از جذاب ترین نماها مربوط به کل «صدم خونین» است که در یک لحظه به آسمان نگاه می کند. معنی همه اینها زمانی که سریال بعد از سال جدید به نمایش درآید، مشخص خواهد شد.

در ادامه می توانید تصاویر سریال Masters of the Air مشاهده نمایید:

تصاویر سریال Masters of the Air تصاویر سریال Masters of the Air تصاویر سریال Masters of the Air تصاویر سریال Masters of the Air تصاویر سریال Masters of the Air

منبع Tvguide

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =