کوین فایگی: واندا ماکسیموف هنوز زنده است و احتمال بازگشت او وجود دارد

واندا ماکسیموف

کوین فایگی اخیراً با صحبت درباره بازگشت الیزابت اولسن به دنیای سینمایی مارول (MCU) اشاره کرد که واندا ماکسیموف هنوز زنده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 رئیس استودیو مارول گفت که واندا ماکسیموف از وقایع Doctor Strange در Multiverse of Madness جان سالم به در برده است. علیرغم این واقعیت که خود استرنج معتقد بود که او مرده است اما گفت: “نمی دانم که او را زیر آوار دیدم؟”

وی با اشاره به آخرین لحظات این فیلم گفت. من یک برج را دیدم که پایین می‌آید و یک جرقه قرمز کوچک در میان آن وجود داشت. من نمی دانم این به چه معناست.» هنگامی که از اولسن پرسیده شد که آیا واندا برای کمک به راه اندازی مجدد مجموعه مردان ایکس یا بازی در یک فیلم انفرادی Scarlet Witch dh هر عناوین دیگری در آینده Avengers یا پروژه Agatha: Coven of Chaos دوباره ظاهر خواهد شد، او پاسخ روشنی نداد.

واندا ماکسیموف

 با این حال فایگی پاسخ داد که واندا هنوز داستان‌های اصلی زیادی در میان کمیک‌ها دارد که می‌توان آن‌ها را بررسی کرد. او ادامه داد: «اگر بتوانیم 100 سال دیگر با لیزی (الیزابت اولسن) کار خواهم کرد. «هر چیزی در چندجهانی ممکن است! باید ببینیم.»

خود اولسن فاش کرد که در مورد آینده شخصیت محبوبش نیز در تاریکی است. او گفت: «فکر نمی‌کنم هیچ یک از این شخصیت‌ها واقعاً از بین رفته باشند.» و در حالی که امیدوار است واندا «به‌سوی نوعی رستگاری» حرکت کند. تکرار می‌کند که در حال حاضر همه چیز مقدماتی است. “من واقعاً از آینده واندا اطلاعی ندارم. چیزی وجود ندارد که روی آن توافق شده باشد.»

منبع Hypebeast

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 9 =