اولین پوستر لایو اکشن One Piece نتفلیکس منتشر شد

اولین پوستر لایو اکشن One Piece

مانکی ایناکی گودوی D. Luffy و خدمه اش بالاخره آماده می شوند تا اواخر امسال به دریا بروند.

ما بالاخره توانستیم اولین پوستر لایو اکشن One Piece را ببینیم. این لایو اکشن کمی ترسناک نتفلیکس اقتباس شده از مانگای پرفروش One Piece Eiichiro Oda است.

اولین پوستر لایو اکشن One Piece

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 نتفلیکس اولین پوستر سریال One Piece را امروز منتشر کرد که در آن بازیگر اینیاکی گودوی در نقش مانکی دی. لوفی که آرزوی تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی را دارد، دیده می شود. طرفداران One Piece بسیار هیجان زده هستند. خصوصا اینکه در پوستر می توان دید همه چیز به انیمه اصلی وفادار است. حتی مقیاس کلاه حصیری نمادین Luffy به نظر می‌رسد با نسبت‌های اصلی مطابقت دارد.

اولین پوستر لایو اکشن One Piece

نتفلیکس همچنین این عکس گروهی از خدمه را که به کشتی نگاه می کنند منتشر کرد. از چپ به راست، تاز اسکایلار سرآشپز سانجی، امیلی راد در نقش ناوگر/دزد نامی، گودوی در نقش لوفی، جیکوب رومرو گیبسون در نقش تک تیرانداز دروغگو یوسوپ، و مکنیو در نقش شمشیرزن رورونوآ همراه با کاتانا دیده می شود. شمشسرها در کنار او دیده می شوند.

به غیر از این پوستر هیچ اطلاعات دیگری در مورد سریال لایو اکشن One Piece منتشر نشده است. البته به این نکته اشاره کنیم که این سریال در اواخر سال 2023 منتشر می شود.

منبع Gizmodo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =