برخلاف نظرات گل گدوت برنامه ای برای ساخت فیلم Wonder Woman 3 وجود ندارد

ساخت فیلم Wonder Woman 3

منابع مختلف و معتبر تایید کرده است که هیچ برنامه‌ای برای ساخت فیلم Wonder Woman 3 در استودیو DC برادران وارنر وجود ندارد.

گل گدوت ستاره واندر وومن با اظهارنظرهایی که در مصاحبه‌ قبل از اعتصاب SAG-AFTRA با Comic Book.com برای فیلم Heart of Stone نتفلیکس انجام داد. طرفداران را در دنیای مجازی هیجان‌زده کرد. اخبار او مبنی بر این بود که او در حال ساخت یک سه گانه با گان و سفرن است. او همچنین در نشست خبری دیگری بر این اظهارات تأکید کرد.

و گفت: «من به جلسه ای با جیمز گان و پیتر سفرن [رئیس مشترک و مدیرعامل دی سی در کنار گان] دعوت شدم و آنچه که به من گفتند، نقل می کنم: “ما با شما Wonder Woman 3 را توسعه خواهیم داد. [ما] شما را به‌عنوان زن شگفت‌انگیز دوست داریم. شما نیازی نیست برای آینده کارکتر و نقش خود نگران باشید.”»

گدوت ادامه داد: «چند سال پیش اعلام شد که قرار است نقش زن شگفت انگیز را بازی کنم. من از فرصتی که برای بازی در چنین شخصیت باورنکردنی و نمادینی به دست آوردم بسیار سپاسگزارم و بیش از هر چیز از شما طرفداران سپاسگزارم. نمی توانم صبر کنم تا فصل بعدی این فیلم را با شما به اشتراک بگذارم.»

ساخت فیلم Wonder Woman 3

تغییر کارگردان واندر وومن

گان و سفرن برنامه‌های پتی جنکینز را برای ساخت فیلم Wonder Woman 3 در دسامبر رد کردند. و اعلام کردند ساخت Wonder Woman 3 هرگز بخشی از برنامه‌های رهبری جدید DC برای نبوده است.

پس از برکنار شدن جنکینز، گان در توییتر نوشت: «ما می دانیم که قرار نیست تک تک افراد را در هر مرحله خوشحال کنیم. اما می توانیم قول بدهیم که هر کاری انجام می دهیم در خدمت داستان فیلم ها و دنیای دی سی انجام خواهد شد. سعی می کنیم در خدمت شخصیت‌های DC باشیم.»

اما هیچ شواهدی از ساخت فیلم Wonder Woman 3 وجود ندارد. در مصاحبه ژانویه که گان و سافران با مطبوعات داشتند و از دنیای DC خود با عنوان «خدایان و هیولاها» رونمایی کردند. استارت دنیای جدید دی سی با فیلم سوپرمن: میراث گان در 11 ژوئیه 2025 در سینماها زده شد. تنها پروژه با موضوع Wonder Woman در آثار گان و سفرن یک سریال لایو اکشن مکس به نام Paradise Lost است که قبل از تولد دایانا اتفاق می افتد. سفرن گفت: «این یک داستان بازی تاج و تخت در مورد Themyscira، خانه آمازون ها و زادگاه Wonder Woman خواهد بود. این درام در واقع درباره دسیسه سیاسی پشت جامعه همه زنان است.»

گان در آن زمان اضافه کرد: “حقایق زیبا و حقایق زشت این جزیره و دنیای آمازون ها در این سریال به خوبی مشخص می شود.”

ساخت فیلم Wonder Woman 3

فیلم های واندر وومن

زن شگفت‌انگیز پتی جنکینز با فروش 822.8 میلیون دلاری در سرتاسر جهان به فروش 822.8 میلیون دلاری باکس آفیس بسیار خوبی را تجربه کرد. خصوصا اینکه این فیلم به کارگردانی یک زن بود. دنباله Wonder Woman 1984 به دلیل کووید موفقیت چشمگیری کسب نکرد. و توسط دولت قبلی WarnerMedia مجبور به اکران روزانه در HBO Max شد و تنها کمتر از 170 میلیون دلار در سطح جهان فروخت. در زمانی که بیشتر بازارهای باکس آفیس در سراسر جهان بسته شدند.

برخلاف فیلم اول که با 93% تاییدیه جدید در Rotten Tomatoes و تماشاگران با A CinemaScore مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. فیلم Wonder Woman 1984 با 58% امتیاز RT و B+ CinemaScore مورد انتقاد قرار گرفت. گدوت برای ایفای نقش Wonder Woman توسط زک اسنایدر انتخاب شد و اولین بار به عنوان ابرقهرمان در فیلم Batman v. Superman: Dawn of Justice ظاهر شد که بیش از 873 میلیون دلار در WW ساخته شد. Wonder Woman گدوت همچنین در سریال Justice League اسنایدر ایفای نقش کرد و اخیراً در The Flash نقش آفرینی کرد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 1 =