تاخیر در انتشار فصل سوم Euphoria

انتشار فصل سوم Euphoria

انتظارات برای انتشار فصل سوم Euphoria بسیار طولانی خواهد بود. به‌روزرسانی جدید نشان دهد که طرفداران باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا سریال HBO به مرحله نمایش برسد.

Euphoria به دلیل لحظات ارزشمند، بازیگران چشمگیر و داستان های بحث برانگیز محبوب شده است. به همین دلیل است که طرفداران از تمدید آن برای فصل سوم شگفت‌زده نشدند. اما برنامه فشرده بازیگران و مجموعه‌های فشرده HBO همه را متعجب کرد که چه زمانی زندایا، سیدنی سوئینی و بقیه گروه دوباره متحد می‌شوند.

انتشار فصل سوم Euphoria

فیلمبرداری فصل سوم

طبق آخرین مصاحبه Vogue با ماود آپاتو ستاره Euphoria، فیلمبرداری فصل 3 تا نیمه دوم سال 2023 آغاز نخواهد شد. در نتیجه زمان انتشار فصل سوم Euphoria نیز تغییر خواهد کرد.

وقتی از او پرسیده شد که آیا می‌داند در فصل 3 Euphoria چه اتفاقی می‌افتد. آپاتو گفت که هنوز فیلمنامه‌ای برای قسمت‌های آینده دریافت نکرده است: “راستش من هیچ چیزی را نمی دانم. ما باید به زودی فیلمنامه بگیریم تا درباره فصل بعد بشنویم. اما در حال حاضر من کاملاً در تاریکی هستم!»

در آگوست 2022 پروداکشن ویکلی گزارش داد که فیلمبرداری فصل 3 Euphoria در فوریه سال جاری آغاز می شود. که نشان می دهد ممکن است در اواخر سال 2023 یا در نیمه اول سال 2024 به نمایش درآید.

با این حال تاخیر در فیلمبرداری به این معنی است که فصل 3 اکنون در اواسط تا اواخر سال 2024 پخش خواهد شد.

انتشار فصل سوم Euphoria

فصل سوم Euphoria چه زمانی از شبکه HBO پخش خواهد شد؟

اگرچه مایه تاسف است که فیلمبرداری فصل 3 Euphoria به این زودی ها آغاز نمی شود. اما این بدان معناست که بازیگران و عوامل فیلم زمان بیشتری برای توسعه بیشتر داستان دارند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 بازیگران و عوامل فیلم Euphoria فصل 2 را به مدت هفت ماه بین آوریل و نوامبر 2021 فیلمبرداری کردند. پس از آن فصل 2 برای اولین بار در ژانویه 2022 از HBO پخش شد. با پیروی از این روند، این امکان وجود دارد که فیلمبرداری فصل 3 نیز بتواند بازه زمانی مشابهی داشته باشد. اگر تولید در ماه سپتامبر (در اولین زمان) آغاز شود. می تواند به طور واقع بینانه در مارس 2024 به پایان برسد.

با در نظر گرفتن مدت زمان پس از تولید، اولین قسمت فصل 3 ممکن است در تابستان یا پاییز 2024 به نمایش درآید.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =