سریال That 90s Show برای فصل دوم تمدید شد

سریال That 90s Show

اکنون به طور رسمی تایید کرده است که سریال That 90s Show برای دومین بار تمدید شده است.

سریال That 90s Show یک کمدی اورجینال نتفلیکس و دنباله سریال That 70s Show است. کارگردانی این سریال توسط گیل مانکوسو و نویسندگی و اجرای آن توسط گرگ متلر، بانی ترنر، لیندزی ترنر و تری ترنر بود. کیسی ورنر رئیس شرکت سازنده این سریال است و کارسی و تام ورنر به عنوان دو تن از یازده تهیه کننده اجرایی در این سریال فهرست شده اند.

داستان سریال از این قرار است که : اکنون سال 1995 است و لیا فورمن برای تابستان به  دیدن پدربزرگ و مادربزرگش می‌رود. جایی که با نسل جدیدی از بچه‌ها زیر نظر کیتی آشنا می شود.

سریال That 90s Show

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 نتفلیکس در 3 فوریه 2023 تأیید کرد که سریال برای قسمت‌های بعدی تمدید خواهد شد. فصل دوم نیز با 16 اپیزود همراه است.

بانی و تری ترنر در بیانیه‌ای گفتند: «ما از اینکه قرار است فصل دوم را اجرا ‌کنیم، هیجان‌زده هستیم. مایلیم از همه طرفداران قدیمی و جدید تشکر کنیم. ما واقعاً سپاسگزاریم.” وی اضافه کرد: «رفتن به پوینت پلیس در فصل گذشته برای همه ما لذت واقعی بود. ما برای بازگشت هیجان‌زده هستیم.»

«همه ما در That 90s Show از واکنش گرم و مشتاقانه ای که طرفداران داشتند، بسیار هیجان زده بودیم. ما بی صبرانه منتظر بازگشت به Point Place برای یک تابستان دیگر هستیم.»

منبع Netflix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =