فصل 3 Witcher بدترین فصل در تاریخ پخش این سریال شد

فصل 3 Witcher

سه قسمت پایانی فصل سوم ویچر هم منتشر شد.  و در نهایت فصل 3 Witcher به عنوان یکی از بدترین قسمت‌های تاریخ این سریال انتخاب شد. و نمرات تماشاگران روند کاهشی خود را در طول فصل ادامه می‌دهد.

فصل 3 Witcher که در طول دو قسمت در تابستان منتشر شد. داستان گرالت، سیری و ینفر را ادامه داد و این سه نفر با تهدیدات جدیدی از قاره و فراتر از آن روبرو هستند.

در میان امتیازات IMDb نمره هر اپیزود به صورت جداگانه مشخص است. قسمت 7 فصل 3 با کسب امتیاز تکان دهنده 4.3 پایین ترین امتیاز را در تاریخ سریال کسب کرد. قسمت پایانی فصل 1 همچنان با امتیاز 8.8 بهترین اپیزود مورد بازبینی بینندگان است.

اخبار مرتبط: تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher

فصل 3 Witcher

این فقط نظرات مخاطبان و منتقدان نمایش اصلی است. The Witcher: Blood Origin در دسامبر سال گذشته منتشر شد و نمرات افتضاحی نیز دریافت کرد.

بحث پیرامون این سریال زیاد است. میزان زیادی از خشم و/یا بی‌تفاوتی از سوی تعداد زیادی از طرفداران دیده می شود. که با خروج هنری کویل از سریال تشدید شد. رایج ترین شکایت در بین بررسی ها در IMDb این بود که این فصل خسته کننده بود. همچنین بسیاری از دیالوگ های کم و ضعیف گرالت انتقاد کردند.

علیرغم استقبال ضعیف طرفداران، به نظر می رسد این سریال همچنان یک محرک بیننده بزرگ برای نتفلیکس باشد. اگرچه به طور قابل توجهی طرفداران از فصل 2 کاهش یافته اند. اما همچنان طرفداران پر و پا قرص زیادی برای این سریال دیده می شود.

منبع Whats-on-netflix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =