دیزنی قصد دارد لایواکشن Tinkerbell با بازی جنیفر لارنس را بسازد

لایواکشن Tinkerbell با بازی جنیفر لارنس

اسپین آف لایو اکشن Tinkerbell با عنوان “Tink” مدتی است که در دیزنی در حال توسعه است. جزئیات زیادی از پروژه مطرح نشده است. با این حال طبق گزارش ها فیلم از دیدگاه تینکر بل برای به تصویر کشیدن داستان پری معروف در نظر گرفته شده است. ویترسپون نیز برای تهیه‌کنندگی فیلم انتخاب شده است. و همچنین به نظر می رسد لایواکشن Tinkerbell با بازی جنیفر لارنس قرار است ساخته شود.

بر اساس گزارش جدید دیزنی اکنون به جنیفر لارنس برای بازی در نقش تینکر بل در این فیلم چشم دوخته است. جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشد. اما اسکوپر نشان داد که ویترسپون همچنان درگیر پروژه است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 ماریا ملنیک برای نوشتن فیلمنامه این فیلم حضور دارد . او قبلا در فیلم های اتاق فرار و خدایان آمریکایی کار کرده است.

لایواکشن Tinkerbell با بازی جنیفر لارنس

داستان لایو اکشن

خلاصه داستان غیررسمی اولیه فیلم به این شرح است که: پیتر به شدت مجروح می شود. “تینک” با پری سر برای نجات جانش معامله می کند. این باعث می شود پیتر برای همیشه یک کودک 9 ساله بماند و صدایش را از دست بدهد. هرچند داستان به همین جا ختم نمی شود. پس از ملاقات پیتر با وندی، تینک به شدت حسود می شود. با این حال، وقتی هوک پیتر را می رباید. او و وندی باید با هم متحد شوند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، او را نجات دهند.

هنوز مشخص نیست لایواکشن Tinkerbell با بازی جنیفر لارنس قرار است از چه زمانی ساخته شود و یا اینکه برای اکران در سینما در نظر گرفته شده یا دیزنی پلاس.

منبع Disneyplusinformer

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =