تریلر سریال Berlin اسپین آف Money Heist

تریلر سریال Berlin

تریلر سریال Berlin اسپین آف Money Heist منتشر شد. برلین (آندرس د فونویوسا) یک شخصیت داستانی در مجموعه نتفلیکس Money Heist است که توسط پدرو آلنسو به تصویر کشیده شده‌است. در این سریال او به عنوان یک شخصیت اصلی و یک سارق جواهرات است و شخصیتی بسیار کاریزماتیک دارد.

در سریال اصلی بازیگر اسپانیایی یعنی «پدرو گونزالس آلنسو» نقش این شخصیت را بازی می کرد که خوشبختانه در این سریال به نقش خود باز خواهد گشت. پیش از این آلنسو اعلام کرده بود که این سریال دوران طلایی زندگی برلین را به تصویر خواهد کشید.

 

داستان سریال

پلیس می‌فهمد که نام واقعی وی آندرس د فونویوسا است و وی در طی فصل ۱ بیمار است. در همین حال، برلین رابطه اجباری با آریادنا گروگان که در ضرابخانه کار می‌کند، آغاز می‌کند. برلین در فصل ۳ از طریق فلاش‌بک تا چند سال قبل تر در نقش اصلی ظاهر می‌شود و برنامه‌های اصلی خود را از دزدی بانک اسپانیا همراه با مارتین بروته (پالرمو) نشان می‌دهد و عاشق زنی به نام تاتیانا است. در فصل ۴ مشخص می‌شود که پروفسور به عشق پالرمو پی برده و آندرس را آگاه می‌کند. آندرس نیز در قسمت آخر فصل ۴ به عشق مارتین جواب رد می‌دهد و او را ترک می‌کند و دیگر تصمیم به انجام سرقت بانک اسپانیا ندارد.

طبق اطلاعات موجود در تریلر سریال برلین قرار است در تاریخ دسامبر سال ۲۰۲۳ منتشر شود.

تریلر سریال Berlin :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نوزده =